Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1104
Mordy za 3 godziny mam obronę. Zasnąłem (o ile nazwać to można snem) o 3. A teraz się przebudziłem i znów stres. Dajcie plusa na odwagę ()
  • 73
  • Odpowiedz
@Mjau easy mordko. Obrony to takie formalnosci, byle pogadac. Jedna rada. Nie dodawaj nic od siebie. Pytanie o tym to odpowiedz o tym i koniec. Dodawaniem mozesz tylko sobie pogorszyc.
  • Odpowiedz
@JerryManson: @Mjau: pomijając rzecz jasna dodatkowe pytania z przedmiotów z których dostał 3, 3.5. uczelnie dopytują z tych przedmiotów i w przypadku dobrych odpowiedzi korygują oceny. I tak zawyża się statystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mjau: kup dobra flache i w dyskretny sposób postaw na stole z przekąskami w pokoju gdzie będą się gościć , no i obrona to formalność , chyba że ekipa słaba to może być inaczej . Powodzenia
  • Odpowiedz
@Mjau: easy, mnie stres tak zjadł, że prawie czułem jak odpływam, mało co na pytania odpowiedziałem, jedno pytani to w ogóle odpowiedź z dupy, ale jakieś heheszki i pykło bez problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mjau:
Jak ja chciałbym mieć takie problemy jak obrona. Przecież to jest tylko formalność.
Ja broniłem dwie magisterki jednocześnie przed tą samą komisją bo obydwu był promotorem ten sam profesor. 10 minut i "mamy zaszczyt nadać panu tytuł magistra tego i tamtego"
  • Odpowiedz
@Mjau: nie wchodź pierwszy. Poczekaj i popytaj co mieli inni czasem jest tak że wszystkich pytają oto samo. U mnie tak bylo, 1 pytanie rozruchowe a potem juz o pracę
  • Odpowiedz