Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1104
Mordy za 3 godziny mam obronę. Zasnąłem (o ile nazwać to można snem) o 3. A teraz się przebudziłem i znów stres. Dajcie plusa na odwagę ()
  • 73
  • Odpowiedz
@padobar:

dowolny egzamin na pierwszym semestrze jest bardziej stresujący niż taka obrona po paru latach studiów xD

No, ale to się już wie jak się ma to za sobą. Po licencjacie, to już magisterka wchodzi na gładko.
  • Odpowiedz
@JerryManson: dokładnie, jak coś dodasz od siebie, to będą Cię ciągnąc za język. Tylko i wyłącznie odpowiedzi na pytania- mogą być nawet za skąpe- nic się wtedy nie stanie, będą próbowali wyciągnąć z Ciebie więcej. Ale nigdy nie mów za dużo. To formalność, im zależy żeby Cie przepuścić nie mniej niż Tobie, jak się normalnie uczyłeś całe studia- obrona to pestka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siepan: nie emigruje na chwilę obecną mam zapewnioną ciepłą posadkę na stanowisku syn prezesa xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Mjau: dla oczekujących już jestem po i na pytania wszystkie odpowiedziałem także na 90% zdane. Jeszcze czekam na wyniki ale już po stresie. Dzięki wielkie wszystkim za wsparcie!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maseczjuset: dosyć obszernie średnio 3 4 minuty na pytanie przy czym dopiero przy jednym pytaniu przerwał mi członek komisji że już wystarczy. Kończ waść, wstydu oszczędź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz