Wpis z mikrobloga

Gniję, kiedy czytam jak na anonimowych ktoś pisze że ma 38 lat i czuje się młodo a wypoki kręcą bekę, że starzec.
Pamiętam kiedy lata temu oglądałem serial Czterdziestolatek i bulwa, też myślałem że 40 to koniec życia.
Dziś stojąc w kolejce w pierdonce czasem spotkam się spojrzeniem z jakąś małolatą, która z obrzydzeniem odwraca wzrok, choć nie miałem żadnych planów. Rozumiem, że widać po mnie większość mojego wieku ale do k.... nędzy, wypoki, gwarantuję wam, że po czterdziestce będziecie się czuli tak samo młodo jak 15 lat temu. I to nic, że twarz trochę starsza, pierwsze siwe włosy albo zakola, albo ich brak. Po czterdziestce jest pięknie, bo mam pełną finansową stabilizację, piękną dużo młodszą żonę, trzech synów, psa i ciągle chce mi się więcej.
Kiedyś przypomnicie sobie swoje wysrywy i będziecie kisnąć z siebie.

Przyjemnej "starości". Level 42 here.

#przemyslenia #takaprawda #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
@supersonicmikeoftheskies tacy jak Ty, zwycięzcy na loterii genetycznej, mogą mieć piękne lata 40, jesli wcześniej inwestowali w siebie, sa zadbani i maja pieniądze. Wtedy macie najlepsze lata. My przegrywy, w latach 40, jesteśmy brzydkimi wrakami, chodzacymi zerami.
  • Odpowiedz