Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: Nie elektroda, tylko kiedyś handlowałem na forexie i widziałem na żywo takie akcje i wiem czym się kończą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pisałem nawet roboty do handlu automatycznego, więc coś tam wiem, ale uważam jednocześnie, że najprostsze odpowiedzi są najlepsze
  • Odpowiedz
@szczesc_borze: i w jaki sposob hamując straty przyspieszam zerowanie rachunku? Przecież kupujac przeciwne pozycje idąc w dol bede zarabial na sell wiec bedzie to dodawało wiecej do margij level niż stagnacja i czekanie
  • Odpowiedz
@MrFisherman: Źle mnie zrozumiałeś. Ja nie twierdzę, że hedge jest złym narzędziem, bo nie jest. Po prostu trzeba z niego umiejętnie korzystać i grać nim do osiągnięcia z góry założonego celu, którym najczęściej jest ograniczanie strat. Można też zagrać hedgem agresywnie i od razu otworzyć 2 pozycje przeciwne z małym stop losem na każdej. Tyle, że jeśli rynek musi być wówczas jakimś trendzie wzrostowym lub spadkowym, bo jak idzie "bokiem", to
  • Odpowiedz
@btc_hub:
@szczesc_borze:

Ten surowiec który mam to natgas (1:10 dzwignia), wiekszosc pozycji ktore mam to longi na 2.1 jakos, więc myslalem że już kij z zyskiem i żeby zminimalizować straty, dolożylbym hajsu i kupił połowe tego co tam dałem tylko w drugą strone, w przypadku jakby dalej szło na doł to wolniej a jesli w gore to co prawda traciłbym na sell ale nie aż tyle co teraz na longach
  • Odpowiedz