Wpis z mikrobloga

Dzień 118/135

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Szczerze mówiąc, gdyby nie model C tego setu i instrukcja którą wrzucał jakiś czas temu @M_longer to bym nawet na ten zestaw nie spojrzał. Jest paskudny (wygląda prawie jak Fiat Multipla pierwszej generacji) no i nie wiem co więcej o nim napisać. W sumie jak na niego patrzę, to nawet nie chce mi się szukać ciekawostek o tej Corvette ZR1 xD

Ale Le mans już dużo fajniejszy. grohl zrobił kawał dobrej roboty - ukręcił z gówna fajny model. Rispekt.

Technic 42093
Pojawił się w 2019
579 elementów
Cena katalogowa 179,99 zł

#lego #legotechnic #gownowpis #corvette
Pobierz
źródło: comment_Gf4aFa75dv69fi1qodibaP0cmW5OSWMW.jpg
  • 11
@damw: zamówiłem go wczoraj (jako totalny lajk w temacie lego) i potem zobaczyłem, że jest jeszcze z 20 alternatywnych modeli na jego podstawie na stronce rebrickable, czekam na paczke
zamówiłem go wczoraj (jako totalny lajk w temacie lego) i potem zobaczyłem, że jest jeszcze z 20 alternatywnych modeli na jego podstawie na stronce rebrickable, czekam na paczke


@nels0n: właśnie te 20 alternatywnych modeli pokazuje, że model jest tak gówniany, że ludzie próbują z tych klocków kleić coś innego, żeby nie patrzyć na model A. Z drugiej strony to może też świadczyć o tym, jak ten model jest zajebisty (skoro tyle
@damw: to raczej dość indywidualne. Ja sobie poprzeglądałem te rożne repliki aut z serii technic i mi się w ogóle nie podoba większość, są raczej obrzydliwe, ale czuje lekki pociąg do składania tych różnych mechanizmów i tego typu rzeczy. Dopiero wchodzę w temat i nie wiem czy mi się to spodoba i czy w ogóle lub po co będę dalej kupował klocki
Dopiero wchodzę w temat i nie wiem czy mi się to spodoba i czy w ogóle lub po co będę dalej kupował klocki


@nels0n: przy takim założeniu całkiem dobry model wybrałeś na początek. Dość tani, więc jak nie złapiesz "fazy" na lego to dużo nie stracisz. Znowu mniejsze modele już raczej tych ruchomych mechanizmów typu silnik nie mają.

A jak Ci się spodoba - to można już potem za większymi się