Wpis z mikrobloga

@Amfidiusz:

Dajcie jakies potwierdzenie, bo nie wierze, ze to nie fake. Moze akurat były zmiany na tablicy wylotów i ktos takiego screena strzelił.

Jesli to prawda, to na Chopę Airport bedziemy mieli kilkuset Chinczkow lecących docelowo do Paryza Londynu, itp. Czekajac na przesiadke bedą chodzić, jesc, srać w kiblach i kichać. This is crazy.
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: @MarekSitko: To jest manipulacja - to akurat tablica z jakiegoś przedziału godzin, gdzie akurat leciał tylko LOT. W dodatku to zdjęcie z lotniska Daxing, które zostało dopiero co otwarte i ma dużo mniej połączeń niż stare lotnisko. Air China, Qatar czy SAS nic nie zawiesiły, więc jest pełno innych opcji dolotu do Europy.
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: p0lska to chlew i tyle w temacie. Przypomnę, że LOT jako ostatni zrezygnował z eksploatacji Boeingów MAX, które są konstrukcją na tyle wadliwą, że spadają same z siebie. Byliśmy ostatnim krajem, który do samego końca je wykorzystywał, aż nawet sam Boeing oficjalnie rekomendował ich uziemienie.
  • Odpowiedz
W dodatku to zdjęcie z lotniska Daxing, które zostało dopiero co otwarte i ma dużo mniej połączeń niż stare lotnisko.


@ms93: Sam złapałem baita, nie zorientowałem się, że to z Daxing. A dzięki Białkowi nawet nie mogę plusa zabrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz