Wpis z mikrobloga

Oficjalnie ogłaszam, że @moderacja #moderacja zezwala na wrzucenie zdjęć z wizerunkiem przypadkowych osób pod znaleziska o mordercach podpisując je "to chyba ona/on" sugerując, że morderca/morderczyni to osoba ze zdjęcia. Zezwolenie prosto od powszechnie znanego i szanowanego moderatora #nmm.


#wykop #prawo #afera
Gari90 - Oficjalnie ogłaszam, że @moderacja #moderacja zezwala na wrzucenie zdjęć z w...

źródło: comment_QfKbQLJSIv1mMqQnXeSS9RAAPtfrk0cw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomazzo69: Mimo tego, że ich reakcje na zgłoszenia są w zatrważającej większości absurdalne, jakby przynajmniej mieli jakiś ogórny nakaz podejmowania naidiotyczniejszej możliwej decyzji, to zawsze liczę na cud i mam nadzieję. Jak widać - naiwnie. Mam nadzieję, że będzie z tego afera i że #moderacja zostanie pociągnięta do odpowiedzialności na równi z autorem posta - osobiście mogę zeznać, że zgłosiłem sprawę do moderacji, a ta ją olała dając
  • Odpowiedz
@Gari90: Żadna nowosc, daja bany za slowo "#!$%@?", a jak ktos wrzuci cipsko czy inne gowno, ktore nie powinno sie tutaj pojawic to odpowiedz jest taka jak u ciebie "nieprawidlowe" :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gari90: bo moderacja na tym portalu to banda kretynów. Ja wyłapałem ostatnio bana bo nazwałem #!$%@?, typa który sie znęcał nad psem i to nagrywał. XDDDDD kabaret
  • Odpowiedz