Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jak otworzyłem sobie listę pobranych plików, po rozwinięciu górnej belki i kliknięciu na plik który został ściągnięty, pojawiła się reklama. To reklama w Romie Xiaomi? Mam wer. Global, nie instalowałem innej, nawet nie odblokowywalem bootloadera. Apki do przeglądania plików też nie zmieniałem, to oryginalna systemowa. Tel to mi 9t.
#xiaomi
JanushTDI - Dzisiaj jak otworzyłem sobie listę pobranych plików, po rozwinięciu górne...

źródło: comment_1LtlGaFcsYIEAFbj5G1EZoy2E74FawjQ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@n0cniarz Dzie i jak? :D
Zresztą, jest kilka innych rzeczy które mnie denerwują i które trzeba doprowadzać do porządku a gdzie na szajsungu działały po wyjęciu z pudełka.
  • Odpowiedz
na szajsungu działały


@JanushTDI: a moze po prostu w miui zostaly przemyslane inaczej, bo w koncu t o zupelnie inna nakladka i nie musi ci pasowac
Tak samo w szajsungach sa rzeczy, ktore mnie #!$%@?, a w miui nie
  • Odpowiedz
  • 0
@tuzq Mam ustawioną Polskę.

@Norskee To na pewno. Nie mówię że jest jakieś nieużywane. Parę rzeczy mi się podoba, po prostu na szajsungowej nakładce jakoś wygodniej mi się pracowało. Kwestia gustu. Sam telefon, konstrukcja, styl, ekran, bardzo na plus. Jakoś jak dla mnie prima sort.

@ZlapalemBuchaZajebistegoChleba zaraz to obadam.
  • Odpowiedz
@JanushTDI: Samsung tez miał jakąś akcje z wyświetlanymi reklamami tylko nie pamietam gdzie oni to dokładnie wyświetlali. Na pewno można to wyłączyć zarówno w Xiaomi i Samsungu także nie ma co kręcić małysza
  • Odpowiedz