Wpis z mikrobloga

Dzień 117/135

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Dzisiaj będzie krótko (bo w sumie nie wiem co bym mógł napisać dodatkowo o tym zestawie): mój drugi zestaw z serii Winter Village (kilka dni temu pokazywałem już 10263 - Winter Village Fire Station). 

Creator Expert 10259
Pojawił się w 2017
902 elementy
Cena katalogowa 299,99 zł

#lego #gownowpis #z-------------j
damw - Dzień 117/135

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zesta...

źródło: comment_7Vt43XvvC9gkMnmJgbcpNIpHtzH5JT7q.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak nie na temat trochę, ale zawsze mnie zastanawiało czemu w Creatorze nie używają np klocków które mają jako element, przykład w jakimś zestawie miejskim był ptak zbudowany z klocków, podczas gdy lego ma przecież klockowe ptaki czy papugi i inne.
  • Odpowiedz
@damw: bez pociągu xD


@dedik: bo lego to cwane chujki. Rok wcześniej w Winter Village wydali sam pociąg bez stacji. A rok później stację. Żeby to miało ręce i nogi trzeba kupić obydwa :P Albo połączyć jak już np @sisohiz wspomniał inne pociągi, np 60197 i 60198
  • Odpowiedz
jakie łaaaadne!


@DominaTuByla: cała ta seria jest w sumie fajna i spoko wygląda na makiecie w okresie w świątecznym :) Link do wszystkich zestawów dałem wcześniej.

Niestety ten zestaw nie jest już produkowany, więc obecnie kosztuje więcej niż wynosiła jego cena katalogowa (około 390). A najtaniej dało się go za około 170 kupić, co myślę, że jest super ceną jak za taki zestaw.
  • Odpowiedz
W modularach 10218 i 10264 normalnie masz klocki zwierząt


@dobrzecisiewydaje: ale Creator Expert a Creator to różnica jest

@damw: jednak zbierasz Winter Village?

@dobrzecisiewydaje: do niczego się nie przyznaję :P Ale pokazałem już 2 różne zestawy - pewne wnioski chyba dasz radę wyciągnąć :P
  • Odpowiedz