Wpis z mikrobloga

Jak Zlatan wszedł to zdążyli stracić bramkę na 1:2. Ibra to talizman i jakoś udaje się te wyniki wyrwać na swoją korzyść. On gra słabo ale przy nim reszta drużyny gra lepiej. Z Piątkiem wszyscy grają średnio. Szkoda mi Krzyśka bo wierze, że jest w stanie grać na lepszym poziomie ale musi dostawać podania których w Milanie w tym sezonie nie ma. Wszystkie bramki Rossoneri są z przypadku (lub pójścia jak dzik
Szkoda mi Krzyśka bo wierze, że jest w stanie grać na lepszym poziomie ale musi dostawać podania których w Milanie w tym sezonie nie ma.


@marcosevangelistademorales: xD Piątek wygląda na boisku fatalnie, same złe wybory, ma problem z przytrzymaniem piłki pod presją obrońcy, ma problem ze zgubieniem krycia, wolny, podejmuje złe decyzje. Nic dziwnego, że drużyna z Ibrą na boisku wygląda lepiej, bo przynajmniej nie grają w "10".

Na ten moment
@rooger: Piątek nigdy nie przetrzymywał piłki. Jedyne co robił to strzelał bramki jak dostał podanie na nos. Wtedy szybkie przyjęcie i za drugim kontaktem z piłką strzał. Podobnie jak Nikolić w Legii. Nie mówię, że Piątek jest najlepszy ale wg mnie jakby poszedł do Tottenhamu to miałby wtedy pole do popisu i jeśli tam nie wypali to wtedy jakiś zespół półkę niżej