Wpis z mikrobloga

Bawi mnie mentalność ludzi xD

Chwalenie się, że się facet w Ciebie spuszcza co noc? Super, jesteś fajna, cud narodzin xD

Chwalenie się, że #!$%@?łeś 4700zł by lecieć tysiące kilometrów by sobie pochodzić po jakimś innym mieście przez 3 dni? Bardzo fajnie, podróże wspaniałe hobby xD

Trenujesz ciężko przez 3 lata bo miałeś problemy z utrzymaniem prawidłowej postawy, dziś już nie wstydzisz się zdjąć koszulki i lekko wnosisz mamie pralkę na drugie piętro, wrzucasz zdjęcie z siłowni w media społecznościowe - HURR DURR JAK MOŻNA SIĘ TAK PRZECHWALAĆ SWOIM CIAŁEM, NO BRAK POSZANOWANIA I INTELEKTU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozkminy #mentalnosc #mirkokoksy
V.....m - Bawi mnie mentalność ludzi xD

Chwalenie się, że się facet w Ciebie spusz...

źródło: comment_7Vf9OTiIGRFaNeAxxpLDQxVIvBc83oPP.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Victim: tak. Bo #!$%@? kogo interesuje ze siedziałeś lata i ćwiczyłeś bicka. Dla mnie jest to zmarnowany czas. Mogłeś ten czas lepiej wykorzystać.
  • Odpowiedz
Mówię o sytuacji w stylu FB/Insta gdzie masz profil publiczny i każdy może komentować


@Victim: no chyba, że tak, ale wtedy to na takich ludzi wyjebongo xd
  • Odpowiedz
To, że potrzebujesz aprobaty ludzi w internecie żeby się podbudować już samo czyni Cię słabym


@czajqa: Nikt nie powiedział, że potrzebuję ( ͡~ ͜ʖ ͡°) nakreśliłem po prostu sytuację, że jedno jest akceptowalne a inne wyśmiewane
  • Odpowiedz
@Victim: Żyj dalej i nie przejmuj się takimi rzeczami. Zawsze znajdzie się człowiek który będzie miał skrajnie inne zdanie i oboje macie prawo do swojej opinii. Nie robisz nikomu krzywdy a nawet wyjście na ulicę naraża nas na krytykę w każdej możliwej postaci.
  • Odpowiedz