Wpis z mikrobloga

Czy jest coś ze mną nie tak jeśli podobają mi się grube laski, coś w stylu Sofia rose? Poza tym mam jeden problem, mianowicie jakoś boje się presji społeczeństwa idąc z taką dziewczyną mimo, że mi się podoba. Poznałem taką w swoim guście na #tinder po rozmowie czuć, że libido ma #!$%@? w kosmos, a do tego mieszka sama. Jestem z nią umówimy na jutro, na razie spokojne spotkanie jakis spacer itp. Co byście zrobili na moim miejscu?

#randkujzwykopem #rozowepaski #seks #pytanie #zwiazki

Co byście zrobili na moim miejscu?

  • Wyjebane w ludzi, ważne że Tobie się podoba. 89.5% (179)
  • No co Ty miras seks z grubą, uwłacza mężczyźnie. 10.5% (21)

Oddanych głosów: 200

  • 8
@dzikiwonsz21: Rób swoje, wysrane na ludzi. Poza tym naprawdę mało kto odważy ci się powiedzieć to w twarz xD
Zresztą - byłem kiedyś na imprezie z moją byłą (ja z kolei lubię b. chude dziewczyny xD) i po niej dowiedziałem się, że jeden kolega gadał za moimi plecami, że "ładuje w babe bez cycków". Cóż, po prostu mam teraz jednego kolegę mniej, a z dziewczyną byłem jeszcze kilka lat ¯\_(ツ)_/¯. Także
Sofia rose


@dzikiwonsz21: Az wygooglowałem i nope.jpg. Ja jestem akurat na przeciwnym biegunie preferencji, ale fajnie że masz niszę i robisz z niej użytek. Jak oboje się sobie podobacie to co nam do tego ? Zadbana kobieta przy kości może fajnie wyglądać, o ile nie jest jakoś pucowana na twarzy tylko THICC tam gdzie powinna ;).
@deathfetish: Zauważyłem, że często takie większe chłopaki lubią te chudsze, a ci chudsi lubią te większe. Ja jestem szczupły/wysportowany, ale zdecydowanie lubię laski, które są wysportowane / mają krągłości <3