Wpis z mikrobloga

@rss: ja się pytam czy da radę to podłączyc żeby wspolgrało razem z komputerem, glosniki 2 i bas, na pewno jakos da rade to wszystko razem polaczyc zeby smigało..

@Aleks7: taaaa
@Crecha: komputer do wejścia tuner albo magnetofon odtwarzanie, dwa głośniki do głośniki. Trzeci głośnik zostaje na zapas. Zwróć tylko uwagę, czy wzmacniacz poradzi sobie z 4Ω na wyjściu (takie kolumny zapewne masz)
@Crecha: Zgadza się

Subwoofer ma własny wzmacniacz, więc podłączasz go równolegle z tym drugim (rozgałęźnik albo do magnetofon wyjście, powinno działać). A nie ma on przypadkiem wzmacniacza do pozostałych dwóch głośników?

Przed podłączaniem zwróć uwagę na impedancje kolumn (nalepka z tyłu) i po modelu wzmacniacza znajdź informację, czy wzmacniacz z tym głośnikami się nie spali (na początku będzie dobrze, ale się przegrzeje) – impedancja głośników mniejsza niż ta w katalogu
@staa: podłączyłem jack 3,5 z komputera do "tuner" i widać ze bangla, ale podłączyłem głosniki pod kazde wejscie i zadne nie działaja, odcialem tez koncowke od jakichs starych glosnikow i wsadzilem w kazda z tych dziur i nie działa :/
@Crecha: Ale ja w ogóle nie rozumiem po co chcesz to robić.

Z tego co widzę to w twoich głosnikach subwoofer ma wzmacniacz który najprawdopodobniej zasila równiez pozostałe dwa głośniki. Czyli po prostu kabel z wyjścia audio w komputerze podłączasz do wejścia w subwooferze i odpowiednio łaczysz dwa pozostałe głośniki z subwooferem tak jak producent przykazał.

Dodatkowy wzmacniacz nie jest ci w ogóle do tego potrzebny.

Jeżeli chcesz wykorzystać ten wzmacniacz