Wpis z mikrobloga

#wiedzmin a dokładniej #wiedzmin2, taka gra, nie wiem czy kojarzycie :-)
Nigdy mnie te klimaty nie brały, ale zobaczyłem serial, jestem w trakcie słuchania audiobooka i chyba najwyższy czas na grę... Znajomi stwierdzili, żeby odpuścić 1 część, żeby się nie zrazić. Tak więc 2 zainstalowana, 3 czeka na swoją kolej.

Warto na wejście jakieś mody dorzucać? Jeśli tak to jakie? Graficzne pewnie, pytanie które?
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi :-)

#gry #grypc #grykomputerowe
  • 9
  • Odpowiedz
@husky83: To radzę zmienić znajomych XD Odradzili Ci najlepszą część, która klimatem niszczy dwójkę, a nawet trójkę. Ale dla nich pewnie ładniutka graficzka to najważniejsza sprawa w grach. Fabularnie również wolę jedynkę.
  • Odpowiedz
@husky83: Twoi znajomy są wyjątkiem, bo chyba większość ludzi uważa dwójkę za najgorszą część :D. Opowiem Ci w skrócie jak to jest z jedynką. Niektórych może zrazić dość słaba grafika, jak na dzisiejsze standardy. Modele postaci są już przestarzałe, powtarzają się często i cut scenki są bardzo statyczne. System walki nie polega na rollowaniu i nawalaniu myszką, tylko masz 3 style, przełączasz się między nimi ( w zależności od przeciwników)
  • Odpowiedz
@Czarendzer: to jest szczera prawda, gdy wracamy do jakiejś gry, w którą graliśmy za małolata to zwykle jakość tego co zapamiętaliśmy graficznie różni się od realiów, oststnio wróciłem do jedynki i byłem szczerze zaskoczony bo naprawdę nie wygląda na 12 letnią grę.
  • Odpowiedz
@FattyAnzelm: No właśnie. Same modele postaci mogą dzisiaj przeszkadzać na początku, ale lokacje, niebo itp. To wszystko wygląda nadal dobrze. Widziałem jeszcze jakieś mody, które lekko poprawiają grafikę.
  • Odpowiedz