Wpis z mikrobloga

  • 3
To zdjęcie mojego kumpla z córką... On nawet nie ma prawa jazdy bo widzi tylko na jedno oko. Strasznie się #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: Rozumiem, ja jestem z innych czasów w takim razie, biorę mandat lub nie biorę i nie chce mi się odpowiadać na "wywiad" policjanta gdzie pracuje itd, bo to nie jego sprawa xD
  • Odpowiedz
@marcel1337: nie no , jasne, wtedy też tak mogłeś. Tyle, że wtedy kończyłeś z mandatem na np. 200zł i 6 punktów, podczas gdy naprawdę nie trzeba było się silić na wyżyny w stylu "mam horom curke" by to zbić do 50zł i bez punktów. I tak, oczywiście, że było to obrzydliwe łapownictwo, wstyd i w ogóle, ale jak pisałem, takie były czasy, było to normalną praktyką, nie mnie było walczyć
  • Odpowiedz
to musi być zarzutka


@jadalny_kasztan: Oczywiście. Nie jest możliwe, żeby w tej samej dyskusji wystąpili ludzie tak samo prawidłowo piszący w j. polskim. Wystarczy poczytać komentarze na wypoku. Nawet ludzie chwalący się skończonymi studiami, piszą jak ostatnie matoły.
  • Odpowiedz
BTW, dawno temu miałem podobną rozmowę na żywo z panem policmajstrem, który mnie wysuszył w trasie za nadmierną prędkość. Rozmowa rozpoczęta od tradycyjnego "to gdzie się tak spieszymy", szybko przez policjanta sprowadzona do tematu ile to się zarabia jako inżynier w zachodniej firmie, na co ja oczywiście (czując już pismo nosem) twardo odpowiadałem, że za mało, że bardzo mało, policjant na to, że chyba nie mniej, niż się zarabia w policji. I
  • Odpowiedz