Wpis z mikrobloga

ktoś wie co jest grane? jest dalej początkowy boost na tinderze? kiedyś na tych samych fotkach po 1 dniu miałem ok 50 lajków, teraz 7. Czy resetowanie konta i pisanie głupot do panien mogło na to wpłynąć? zakładałem na nowym mejlu, nowym numerze i dalej to samo. Zmienili algorytm czy tinder szczytuje ID urządzenia. Bo jak zaś coś grzebali to nie ma sensu już tego gówna zakładać :D
#tinder #badoo #podrywajzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
@Tommyrocket bo na początku jesteś pozycjonowany, laski oceniają Cię te ładne i brzydkie jak ładne cię odrzuca to potem jesteś pokazywanym tylko brzydkim i kontom które są mało aktywne
  • Odpowiedz
@Tommyrocket: Kiedyś szło dość łatwo zresetować konto, teraz podejrzewam, że nawet na nowym numerze system rozpoznawania twarzy może Cię rozpoznać i przypisze Ci poprzednie Elo score. Generalnie najlepiej jest chyba założyć konto od nowa i przy usuwaniu jako powód podać "nie mam nowych par".
  • Odpowiedz
@Pawel993: @MatiKosa: To się wybiera opcję 'chce zacząć od nowa' czy 'coś nie działa'. Mam podobnie bo w poprzednim roku jak korzystałem, to szybko poznałem spoko dziewczynę i moje konto było kompletnie nie używane, pewnie rating z dupy wyjęty spadł
  • Odpowiedz