Wpis z mikrobloga

  • 1
@maciasno1: W ukeju nie chcą polaków, do robót za 10 brutto i podobnych tak ale jak dzwonisz pod jakieś grubsze to wszystko git są zainteresowani dopóki nie zapytają skąd jesteś - nawet z wynajmem tak jest, unikają polaków


@suqmadiq2ama jeszcze się z tym nie spotkałem. Pracuję w aerospace i robiłem w college'u jako instruktor. Z wynajmem nigdy nie było problemów.

Co więcej, miałem tylko pozytywne doświadczenia z Polakami w UK. ¯\
@Silvervend: w związku z tymi zmianami jakie kraje masz na oku? Droga Skandynawia czy jakieś germanskie kraje? Ogólnie miałem się Ciebie kiedyś zapytać co polecalbys zamiast spawania? Jakbys miał coś robić od nowa? Mam na myśli jakies fajne dosyc dobrze opłacalne profesje gdzie nie konkurujesz z rzeszą ludzi za niskie stawki w ciężkich warunkach?(wiem ,że tego nie napiszesz ,ale nie pisz o kucowaniu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Silvervend szukaj roboty w Danii ( ͡º ͜ʖ͡º) A Suq nie słuchaj, bo zaczyna gadać jak Korwin na stare lata xD Wszędzie źle, niedobrze, ruchają, okradają, alkoholicy itd. Takie rzeczy nie mają miejsca jeśli się jeździ w jakieś normalne miejsca i robi coś bardziej wymagającego niż to co potrafi zrobić małpa :D
  • 0
@maciasno1 pojadę za okazją, a nie krajem. Jak wypali mi Szwajcaria, to tam pojadę. Jak Norwegia, to tam. Celowanie w kraj jest bez sensu, o ile nie ma barier językowych.

Zależy. Ogólnie to IT. Nie ma konkurencji dla tej branży. Jeszcze jak robisz zdalnie, to kosmos. Z bardziej manualnych, to zależy od kraju. Np. elektrycy i laminatorzy mają się świetnie w całej Europie.

@AnsuzSowilo w DK mam kilku znajomych i gdzie się
@Silvervend: Nie zdziw sie jak wyjdziesz jak zabłocki na mydle, ludzi sie ściąga jak jest nawał roboty, robota zejdzie za kilka tygodni i bedzie kop w dupe albo po 8h bez weekendów i dodatków.
Jak firma szuka kogoś na stałe to bierze młodego żeby go doszkolić i mieć w stawce rynkowej a nie starego konia za 3x tyle - spawanie to nie jest #!$%@? doktorat z fizyki jądrowej żeby przepłacać kogoś
suqmadiq2ama - @Silvervend: Nie zdziw sie jak wyjdziesz jak zabłocki na mydle, ludzi ...

źródło: comment_1VfhZ2Fi2GtXXvdFvGSpa0aeWZplwmM7.jpg

Pobierz
@Silvervend: A tu masz opinie o tym kołchozie https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,635319

Znam mase ludzi z branży, większość teraz dłubie w nosie, kopie śrubki po hali albo szuka byle czego bo nie ma roboty jak jakaś firma szuka polaków to na 90% taka która zawsze szuka czyli kołchoz albo złodzieje

Zarobki przy tej stawce

„musisz sie przyzwyczaic ze bedziesz poprawiał robote po fachowcach z Rumuni oni sa mistrzami swiata pozdro szorstki . Jezeli chcesz