Wpis z mikrobloga

Witam w moim kolejnym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym razem do wygrania jest kolejna gra od Paradoksu: Europa Universalis IV z dodatkami: Art of War, Common Sense i El Dorado (jak dla mnie dodatki bardzo uprzyjemniające rozgrywkę w porównaniu z samą podstawką).

Jeżeli ktoś nie wie co to za gra, to jest to typowe grand strategy w którym kontrolujemy dowolnym państwem na świecie z okresu 1444-1821 i staramy się poszerzać imperialne ambicje naszego kraju (i przy okazji nie zostać zjedzonym przez bunty albo bloby ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Żeby wziąć udział w rozdajo wystarczy dać plusa, zielonki nie biorą udziału w losowaniu. Losowanie odbędzie się w godzinach wieczornych.

Miłego WC Ryukyu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


link do HB

#steam #gry #paradox #eu4 #europauniversalis4

Wklejam losowy screenshot z gierki:
Matixar - Witam w moim kolejnym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Tym razem do wygrania jest kol...

źródło: comment_evfZQOQwhGXvRM22gKQ6OWu62mRIfBlc.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Draakul: no właśnie ostatnio cisnę w total war Warhammer 2 ale pograł bym w jakieś inne strategię, słyszałem że CK jest ciężkie i to mnie trochę odpycha.
  • Odpowiedz
Kiedys meczylem EU a potem EU2. W EU2 podbilem Polska prawie caly swiat. Przepedzilem kolonizatorow z obu Ameryk. Mialem na wlasnosc Indie i Afryke. To byly dobre czasy.
  • Odpowiedz
@Matixar: powinni sprzedawac je complete w normalniejszych cenach (czyli chocby takich w jakich byla Victoria 1 i 2 complete w bundle packach, nie wiem skad taka roznia cen miedzy tytulami)
  • Odpowiedz