Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie laptopa, wydałem trochę więcej niż na zwykłego z myślą, że w końcu w coś sobie zagram. Kupiłem wiedźmina 3, chwilę pograłem i myślę, nie #!$%@?, postrzelał bym sobie, no to kupiłem CS GO. Zagrałem mapę dalej myślę, nie #!$%@? postrzelał bym sobie ale na jakiejś większej mapie i coś w survivalowym stylu, no to padło na #pubg też chwilę pograłem i wyłączyłem. Miałem jeszcze ochotę zagrać w jakąś wyścigówkę ale uznałem, że to nie ma sensu i #!$%@? kolejne kilka dych. Z tego wszystkiego otworzyłem sobie browarka i włączyłem serial. Eh nie potrafię już chyba wejść w klimat gier tak jak kilka lat temu.

#gry #gorzkieagrozale #kiedystobylo
  • 4
@csitaly: Bo dzisiejsze gry są #!$%@? w większości. Jak rok temu kupiłem nowego kompa to miałem bardzo podobnie. Nie wiem jak Wiesiek. Kupiłem na promocji pół roku temu i jeszcze nawet nie instalowałem. Pubg to drewno straszne było. Teraz od 3 dni znów próbuje i tym razem nie odbiłem się jak za pierwszym razem, ale achów i ochów nie ma. Któryś z nowych Tomb Raiderów skończyłem, ale z przymusem. Nuda straszna.
@csitaly: nic dziwnego, że się źle bawiłeś skoro próbowałeś grać w fpsy na laptopie ¯\_(ツ)_/¯

tak poza tym to chyba do dwóch tygodni możesz zwrócić gry zakupione na steamie