Wpis z mikrobloga

Pluję totalnie na wyborców PiSu - nie różnicie się mentalnością od pańszczyźnianego chłopa, który cieszy się, gdy trzymający go za mordę pan rzuci mu ochłapy ze stołu.

Jesteście pariasami, łykającymi jak pelikany najbardziej prymitywną propagandę w dziejach tego kraju, podlaną bogoojczyźnianą martyrologią, leczącą w prostacki sposób drzemiące w was kompleksy.

Ubzduraliście sobie, że Polska powstaje z kolan, a tymczasem kraj jest na prostej drodze do systemowej anarchii i zapaści gospodarczej, zaś w oczach świata straciliśmy jakąkolwiek podmiotowość - dzięki zachowującym się jak słonie w składzie porcelany "dyplomatom" obecnej ekipy, jesteśmy za granicą postrzegani jak awanturujący się na jakimś zebraniu głupio-mądry, przekonany o swojej nieomylności chłop z zadupia, który nigdzie nie był, nic nie wie, nic sobą nie reprezentuje i którego nikt nie traktuje poważnie.

Zakompleksieni, mali ludzie.

#komunabis #chlewobsranygownem #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka
Pobierz Wariner - Pluję totalnie na wyborców PiSu - nie różnicie się mentalnością od pańszczy...
źródło: comment_Cb8k5Al22lbKBS68wi7XIMihgd5mNf3x.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@erixon: tak właśnie dlatego, nie wiem czemu Cię dziwi. Jeżeli bym chciał, żebyś zmienił swoją opinię na jakiś temat i dla osiągnięcia celu zwyzywałbym Cię od różnych bo przecież muszę dosadnie pokazać. To szanse na sukces miałbym śmiesznie małe.

Oczywiście, rozumiem frustrację ludzi i w ogóle. Ale zmiana czyjejś opinii to jest bardzo żmudna robota. A obrażając kogoś, sprawiasz, że będzie się bronił i jedyne co taka osoba zmieni, to twój
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
pamiętam, zarabiało się wtedy dobrze, zus był niski i urewski skarbowy się wcale nie czepiał. Na Iraku dobrze wyszliśmy, a rywin był fajny. Zaiste najlepszy rząd!


@rozentuzjazmowanyteownik: w świetle czasów w jakich przyszło Millerowi rządzić to nie mam mu nic do zarzucenia. Wprowadził nas do Unii, wprowadził podatek liniowy dla firm i był jedynym premierem który obniżał podatki gdy wszyscy inni je podwyższali. Szkoda że patola z pisu go dorżnęła, bo
@Wariner: Nie mogę się już doczekać wyborów, nie zrobię błędu i wreszcie zagłosuję na PiS. Plujesz pod "wiatr historii" i mam nadzieję, że trafisz w swoją własną mordę.
@Wariner: kolega widzę to taki trochę faszysta ;). Język nienawiści i te sprawy :). Taki lepszy od innych tych gorszych :). Kolega może nam powie kogo popiera to i my poprzemy przecież nie chcemy być tamtymi tymi podludźmi co to pluć na nich można. A potem to już wiesz co jeszcze można z nimi zrobić ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bomfastic: Co?

Przecież powiedziana została sama prawda, bo pomimo tego że żyjemy w XXI wieku to wielu Polaków dalej najchętniej kierowałby się mitami o "mesjańskiej Polsce" umocnionymi w romantyzmie przez Mickiewicza i Słowackiego, a swój początek to wywodzi od szlachty z jeszcze wcześniejszych epok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mistellaire: ci Janusze z Polski B mają prawa wyborcze. Obrażając ich i plując na nich, sprawiasz, że nawet jeśli mają wątpliwość co do słuszności swojego wyboru, to i tak zagłosują Ci na złość.

Przecież to są proste ludzkie zachowania. Nie wiem jakim cudem, ludzie którzy uważają się za lepszych i bardziej inteligentych od Januszy z Polski B nie są w stanie tego zrozumieć. Jedyne co przychodzi mi na myśl to, to,