Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 33 lata. Miesiac temu temu sie rozstalem z zona ktora byla moja 1 partnerka. Poznalismy sie w liceum. Zona ma juz nowego faceta, ktory musze przyznac ze jest bardzo przystojny, do tego sporo zarabia. Zona z moja corka juz u niego mieszkaja.
A ja? 5 par na tinderze i zadna nie odpisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #zwiazki #rozwod #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 40
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak było w "Zawód Gangster", kiedy główny bohater przybijał typa gwoździami do podłogi a on go błagał żeby go oszczędził bo mówi że ma żonę i dzieci. A bohater ostrzy sobie nóż i rzecze: "Tym bym się nie przejmował. Nie jesteś zbyt przystojny. Jak znam życie za 2 tygodnie będzie ssać innego fiuta".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skasuj tindera, zajmij się nowym hobby, poznaj nowych ludzi, imprezuj z nimi i tam poznaj jakieś nowe dziewczyny.

Zresztą ja bym się cieszył że jakiś cuck #!$%@? na moją córkę. 33 lata to taki wiek że u faceta zaczyna się najlepszy okres a dla Twojej eks ostatnie podrygi młodości.
  • Odpowiedz
skasuj tindera, zajmij się nowym hobby, poznaj nowych ludzi, imprezuj z nimi i tam poznaj jakieś nowe dziewczyny.


@revente: Brzmi jak kupowanie browaru, żeby się napić piwa. Co Wy macie z tymi radami, które brzmią jak od psychologa świeżo po studiach? :P

Najlepsze co można zrobić, żeby odzyskać spokój, poczucie atrakcyjności i chęć do życia, to rzucić się od razu w wir imprez i #!$%@? bez zobowiązań, a nie zapisywać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Trzymaj się chłopie i bardzo współczuję! Walcz o kontakty z córką, puszczalską ex olej jak potrafisz. I chyba nie ma innego wyjścia jak ułozyć sobie na nowo życie. Imprezy i wir zabawy może pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zona ma juz nowego faceta, ktory musze przyznac ze jest bardzo przystojny, do tego sporo zarabia. Zona z moja corka juz u niego mieszkaja.


@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze mnie zastanawia co kieruje przystojnym i dobrze sytuowanym facetem, że zamiast młodszej, ładniejszej i przede wszystkim bez gowniaka, woli wziąć #madka XD
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: No op nie traktował i miał jedną partnerkę przez całe życie. Jak na tym wyszedł? Teraz powinien sobie poszaleć, bo wcześniej nie miał na to okazji. Poczuje się lepiej, odreaguje i dopiero będzie myślał o układaniu sobie życia z kolejną kobietą.
  • Odpowiedz
@puzonyyx oczywiście, że tak. Dla mnie to zabawne, że kobiety potrafią iść na żywioł i czerpać z życia ile się da, a większość facetów woli ograniczać się w imię wydumanych romantycznych idei.
  • Odpowiedz
@womendown: Dlatego umieramy młodziej. Całe życie walka żeby się utrzymać na powierzchni, mieć za co żyć, być jednocześnie czułym i twardym, miłym i męskim, dbać o to, o tamto, sramto... A kobiety? Muszą po prostu ładnie wyglądać, żeby się nabić na odpowiedni bolec.

Faceci powinni wyluzować z tym idealizmem, bo się robią coraz bardziej nieznośni i płaczliwi.
  • Odpowiedz