Wpis z mikrobloga

@pitappl: ja tez bym radzil kupic palka na stosunkowo niskim lvlu z kozak skillami i expic samemu na turbo kozaku. Niesamowicie duzo frajdy daje wbicie np 80-90 po 15-20 minut na lvl, odkrywanie najlepszych dla siebie expow, wyjebki w th bo ek nie ogarnia itp. Zalezy tez czy jestes w stanie jakis hajs wpompowac na start, zeby miec blessy i sie nie przejmować.
Jestem fanem power gamingu ( ͡° ͜
@Skalus
@Iperyt kiedy wy się nauczycie że nie ma low lvli z "kozak" skillami. Co najwyżej trafi jakiś 8 lvl ze skillem 90 max. Postacie niskolevelowe z kozak skillami czyli koło 120 dist mają na koncie jakiś 400+ lvl xD
@Stryganiak nie zgodze sie ;) wlasnie przez takie myslenie nieudasy kupują chary ktorymi sie #!$%@? pare razy i sprzedają jak zobacza ile trzeba odrabiac. Niby to samo, a jednak jest roznica w poziomie expienia na 200lvlu a 1000;)
Oczywiscie to czysta abstrakcja bo nikt zielony nie kupi 1000lvla ;p ale mialem kilka przypadkow jak chłop mial myślenie jak Ty, kupowal 500-600lvl i konczyl gre bo po prostu nie umiał grac takim lvlem
@Stryganiak znów sie nie moge zgodzic xD nie ma szans zeby nohand w tydzien sie nauczyl grac, oczywiscie zalezy tez jaka profesja ale wyobraz sobie jakiegos chlopka co największy level jaki mial to 100-200 na druidzie na libce albo sealu XD palek ek to samo.
MSem to jeszcze jestem w stanie sie zgodzic ze po tygodniu moglby jako tako ogarnac, innych profek nie ma szans ;p