Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór! Myslicie, ze warto inwestowac w Dembele RTTF? Gram 4-2-3-1. Gdybym sprzedał Kante byloby mnie na niego stać. Na te chwilę mam Traore i gra mi sie nim bardzo dobrze. Aczkolwiek gdybym posiadal Francuza mógłbym potem ulepszyć skład o Semedo headliners. Ogólnie rzecz biorąc spoko mi się pyka moją drużyną tylko juz powoli nie mam pomysłów na ulepszanie jej. Ponizej moj team
#fut
krahonators - Dobry wieczór! Myslicie, ze warto inwestowac w Dembele RTTF? Gram 4-2-3...

źródło: comment_EfZzh42TOm8V2yeMLnPKkNPoxRhheFRv.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iti1986: taak moze i masz racje no ale serio nie mam pomyslu juz na zmiany w składzie a tak jakbym sprzedal kante i kupil dembele to moglbym sobie pozwolic na samedo. Potem bym mogl znow zbierać na jakiegos spd i tak dalej i tak dalej XD lubie obierac jakis cel w tej grze
  • Odpowiedz
@krahonators: dembele to ps do końca gry jak Barka by tak doszła do finału LM to już całkiem tylko to w Maju a wtedy to już wiadomo. Ja gram od ponad 500 meczy i nie ma szans bym go zmienił.
  • Odpowiedz
@krahonators: hmmm cena poszybowała ostatnio widzę że już ponad 1kk a cały czas myślałem że ponizej tego. Ciężko powiedzieć co się wydarzy w najbliższym czasie. Co wymyślę te z Kanady. Ale wg mnie jego cena już mocno nie spadnie a jak Barka awansuje z Napoli to cena pójdzie do góry o jakieś 150k jeszcze.
  • Odpowiedz
@mrberto: wydaje mi się że cena rośnie przez to w jak głębokiej dupie jest Napoli. Nie sądzę żeby coś zmieniło się w ciągu tych następnych kilku tygodni i obstawiam że oba spotkania Barca wygra i pewnie większość tak mysli. Po samym Napoli za dwa wygrane spotkania dostanie +2ov i to już będzie niezłym wzmocnieniem i tak już potężnej karty, tylko kurde nie wiem czy on jeszcze bardziej pójdzie do góry.
  • Odpowiedz
@majzter: jest duża szansa że jak Barka przejdzie Napoli pójdzie o 150k i zaraz po losowaniu może poszybować o kolejne 150k od razu. Jak Barka wylosuje jakiegoś g------a. Ciężko powiedzieć bo Dembele to kozak jest on ma tempo jak Traore tylko prócz tempa ma wszystko bo Traore już nie ma nic.
  • Odpowiedz
@mrberto: ja wieeem, narazie nie mam na to pieniazkow. W ogole to zapomnialem, ze Mendes to brazylijczyk XD A mam jego wersje futmas, która jest niezła i w mojej wizji wlasnie on byl w miejsce Kante. Gram 4-2-3-1. Son N, Neymar SPO, po bokach Mbappe no i teraz Dembele. Czesto w trakcie meczu zmieniam na 41212(szeroko) i wtedy przesuwam Mbappe na atak i wpuszczam jakiegos skrzydlowego w miejsce jednego z
  • Odpowiedz