Wpis z mikrobloga

@vaio: Nie mamy jak tego sprawdzić z Yeelight Bedside Lamp, ale np. odstraszacz komarów (Mijia) łączy bo BLE, chociaż nie mamy go widocznego przy dodawaniu ręcznym. Został wykryty dopiero przy skanowaniu urządzeń znajdujących się w pobliżu. Za to wiemy, że czajnika Xiaomi Mi Smart Kettle na Bluetooth nie znajduje.
@vaio: Ja właśnie próbuję podłączyć to Mijia Bluetooth Thermometer and Humidity Monitor 2 (LYWSD03MMC)
https://www.gearbest.com/blog/new-gear/xiaomi-mijia-bluetooth-thermometer-2-temperature-humidity-sensor-unboxing-9647
I niestety po wejściu w apce w Profil -> Bramka BLE, jest info że nie znajduje żadnego urządzenia BLE w pobliżu.

Edit: Teraz widzę, że moja lampa sufitowa jest też bramką BLE i ona znajduje ten czujnik :D Natomiast Xiaomi Gateway 3 nadal nie.
@vaio urządzenie jednak pojawiło się po jakimś czasie na liście i jest widoczne wśród BLE. Musiałem po prostu poczekać.
Co istotne - używam zmodowanej apki (vevs & rezmus). Niestety menu bramki w wersji 3 jeat jeszcze po chińsku.
@i_pan_pawel: Tak tak ja też używam zmodowanej, ale mojej lampki na serwerze EU nie widzi a na chińskim tak. Ale nie mogę przejść na chiński bo znowu mojego roborocka nie mogę podłączyć na chińskim a na EU tak