Wpis z mikrobloga

Hej mirki, ktoś może będzie ogarnięty w temacie. Jakiś czas temu kupowałem na plati.market produkt był akurat "out of stock", zaproponowali mi refund, ale nie na kartę, tak jak płaciłem. Kontaktowałem się z #revolut bo tak płaciłem i chciałem #chargeback, ale revolut się wypiął. Teraz mam opcje refunda na portfel steam, ale dostaje error "The transfer of funds cannot be processed to the provided steam account. Please select an alternative option for a refund." Jest jeszcze opcja gifta na wykorzystanie na ich stronie oraz #webmoney, ktoś wie, jak się z tego korzysta, jak wypłacić pieniądze na np. revoluta, czy #paypal ?

#platiru #finanse
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TaylorLaw: czemu się wypiął? Jak nie dostarczyli produktu to masz prawo do refundu na ten sam środek płatności, jak nie chca zwrócić to powienes mieć możliwość zrobić chargeback
  • Odpowiedz
@rtg_: Napisali mi na supporcie, że to plati.market ma w regulaminie na co zwraca refund, a tam nie ma kart :( i że nie mogą zrobić chargebacku. I że kupując, automatycznie akceptowałem regulamin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TaylorLaw: ale to nie Revolut robi chargeback tylko MC/Visa, Revolut jest tylko pośrednikiem i ma zasrany obowiązek przyjąć reklamację jeśli płatność była dokonana kartą.
  • Odpowiedz
@Krupier: Cóż mogę powiedzieć (,) Gadałem z supportem revoluta zajmującego się chargebackami i napisali mi to co mówiłem wyżej. Dokładnie to:

I am afraid that when proceeding with the purchase you agreed to those terms and we are not able to dispute the transaction in question, because the merchant offered you refund accordingly with their refund policy. This prevents us from raising a valid chargeback. I
  • Odpowiedz
Jeszcze spróbuje jutro coś pogadać, bo skoro nie działa opcja refunda na steam, to chyba to całe plati łamie swój własny regulamin i może wtedy revolut coś zdziała.


@TaylorLaw: to slabo, ale jak jest blad z steamem to moze revolut ogarnie
  • Odpowiedz
@WykoplayerSsie: Na razie gadałem drugi raz z supportem revoluta, tym razem mówiąc o Steamie i braku możliwości wypłaty tam. Po weekendzie mają się odezwać, bo babka, która zajmuje się moją sprawą musi, to z kimś skonsultować. W ostateczności mireczki wypłacę pieniądze na to webmoney, dzięki za chęć pomocy wszystkim!
  • Odpowiedz