Wpis z mikrobloga

Witajcie mirki,
Mialem kolizję na skrzyżowaniu, jechałem droga z pierwszeństwem natomiast drugi uczestnik wyjeżdżał z drogi podporządkowanej( jest znak pionowy oraz linia warunkowego zatrzymania) zderzenie nastąpiło już na drodze z pierwszeństwem, delikatnie uderzyłem pojazd w tył, uderzenie minimalne bo moja prędkość to ok. 55 km/h teren zabudowany. Mam nagranie z monitoringu gdzie widać ze prawie w jednym momencie wjeżdżamy na skrzyżowanie, droga podporządkowana była pod katem także dlatego uderzenie było w tył. Policja przyjechała na miejsce zdarzenia i uznała mnie jako sprawcę. Dostałem wezwanie na przesłuchanie ( nie przyjalem mandatu ) . Jaka linię obrony przyjąć ? #kolizja #wypadek #wymuszeniepierwszenstwa
  • 5
Wysyłałem pismo do policji o zabezpieczenie monitoringu ale bez żadnego efektu, a sam im nagrania nie pokaże bo wkopię osobę ktora mi to udostępniła ?
@mrsjackdan: koles wjezdzajac z podporzadkowej ma to zrobic tak, aby kierowcy znajdujacy sie juz na tej drodze nie musieli zwalniac, hamowac czy robic czegokolwiek
Zwykle wymuszenie

a policjanci skonczeni debile marnuja pieniedze jakimis idiotycznymi interpretacjami