Wpis z mikrobloga

Odnosząc się do wpisu @ZielonaLatarnia: gdzie organizują kolejne #oszukujo tutaj

Pragnę przestrzec przed tą firmą, najprawdopodobniej jest to ten sam oszust, co zbanowany już @Dutch-Therapy, który sprzedaje niewiadomego składu i pochodzenia produkty. tym razem również nie wykazali się sprytem, dzisiajesze #rozdajo organizują rzekomo z powodu nawiązania współpracy(no bo głupio napisać, że kolege zbanowali za te machlojki), początek współpracy zresztą widać, że dopiero dzisiaj ma miejsce, co widać na załączonym screenie z października ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejne wałki kręcą, nie dajcie się oszukać. Pozdro, z fartem mordeczki.

#greenout #cbd #konopie #wykopjointclub #moderacja #narkotykizawszespoko
Hissis - Odnosząc się do wpisu @ZielonaLatarnia: gdzie organizują kolejne #oszukujo t...

źródło: comment_XQhMFNkIPmtx5C9JW4zbdIUmzL5JVi0U.jpg

Pobierz
  • 62
@Hissis: Nigdzie nie napisałem, że współpraca została nawiązana dzisiaj. Brawo Sherlocku, żeś się uczepił nie wiem po co ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wejdź na mojego fanpage'a na fb i sprawdź poprzednie posty, gdzie reklamowałem u siebie też ich produkty - jakoś specjalnie się z tym nie kryłem nigdy.
@ZielonaLatarnia: No tak, Urodziny świętujesz też pól roku po nich? Po prostu dalej typeczku kręcisz tutaj lewe biznesy, handel obwoźny jakiś produktami które nie wiadomo, czy legalne w ogóle są. Była afera z przedawkowaniem tego waszego napoju, chłop się naćpał, że nie wiedział na jakim świecie jest, to go zmusiliście, żeby sprostował sytuację, i wziął winę na siebie. Znowu będziecie tutaj szantażować ludzi, żeby nie pisali prawdy?
@Hissis Coś ten wpis kojarzę, faktycznie produkty łudząco podobne. Sam kiedys miałem okazje spróbować podobnego olejku ale tak jak tamtych to mnie nie pokopało. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Widzę, że platynka wleciała.. Jeśli faktycznie ma więcej niż deklaruje to będą się tłumaczyć policji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Eskeel: Jeszcze wczoraj pisali żeby się nie chwalić że zażywa się dawki większe niż zalecane, produkt który ma w nazwie SHOT, okazuje się, że ma 25 dawek xD a zażycie całego może wywołać skutki uboczne jak te po zapaleniu 5 wiader xDD Z tym, ze nie możesz o tym napisać głośno, bo będą zastraszać xDDDD
@Eskeel: O, Zobacz, Motyka Eustachy to ten co się naćpał jak dzika kuna tym czymś co oni tam rozdają
Chłop zaczoł przepraszać producenta kolejnego dnia, i dziwnie się zachowywać, broni ich teraz, jak pisowcy krzyża. Ten co teraz robi rozdajo wczoraj pod wpisami dodawał wstawki, żeby lepiej nie chwalić się przedwakowywaniem tego syfu, bo to jest promowanie zażywania dawek większych niż zalecone etc.. Wiedzą, że ludzie stosują to w znacznie większych