Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Navi jest słabe, mapy nawet jak nowe to stare. Jest kilka ustawień które można przeklikać. Sprawdzić poziom oleju nienwyciągając bata, poustawiać nawiewy, odczytać błędy. W sumie bez da się żyć a z żyjensię lepiej ;)
  • Odpowiedz
nienwyciągając bata


@chilon: 335i i tak chyba nie ma fizycznego bagnetu, ale wydaje mi się że to można wyklikać z komputera pokładowego między zegarami nawet bez idrive
  • Odpowiedz
@Atreyu nie wiem jak w innych wersjach, ale to e9x w coupe, to moim zdaniem bez sensu auto. Ani nie jest ładne, przez twarde zawieszenie o wygodzie można zapomnieć.
Jechałem tym z kumplem w dłuższą trasę, to wysiadłem z niego poobijany jakbym jechał starym polonezem.
  • Odpowiedz
@MirasekTurasek
@chilon w sumie nie wiem czy ma tam mpakiet - możliwe. Też to nie były jakieś straszne dziury - trasa z Łodzi do Krakowa. Zawieszenie było bardzo twarde, przenosiło dokładnie wszystko. Jak fotele też dziwne, i ich twardość i kształt mi nie pasował.
  • Odpowiedz
@MirasekTurasek no to albo kolega ma jakąś strasznie słabą sztukę, albo mamy inne gusta, bo jak dla mnie, to choćby w E46 były nieporównywalnie lepsze.
Ale nie będę się kłócił, po prostu nie zapalałem miłością do tego auta, chociaż biorę pod uwagę że ktoś może je lubić. ( )
  • Odpowiedz
@MirasekTurasek: Ja mam alcantare, pompowane/regulowane boczki i lędźwia ... masakrycznie niewygodne :| najwygodniej jest ze sporym odchyleniem ale wtedy prowadzić się nie da :> za to fotele mpakietowe z e36/46 to była rewelacja.
  • Odpowiedz