Wpis z mikrobloga

Ostatnio kupiłem sobie mi banda i wyliczam kiedy mam dłuższe fazy głębokiego snu.


@Pomarancza_2310: Problem w tym, że Mi Band źle podaje wyniki głębokości snu. Sprawdziłem. Np. pokazuje mi głęboki sen podczas gdy wstałem do łazienki.
  • Odpowiedz
@devel9k: sama apka na tel wystarczy. Wpisujesz dokladna godzine i minute, o ktorej sie kladziesz do lozka. Ustawiasz dodatkowy czas tak na oko mniej wiecej ile ci zajmuje zanim zasniesz i apka sama sledzi twoj sen.
  • Odpowiedz
@devel9k: z tego co się orientuje to nie eksploatuje mocno. A co do baterii to i tak w nocy ludzie maja podłączone do ładowania. Ja kiedyś korzystałem z apki „Sleep Cycle” na iphona, ale teraz pewnie już jakies lepsze robią. W sumie muszę to znowu zainstalować, bo przestałem używać jakis czas temu i teraz ciężko się wstaje znowu xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@osaaldona: ty przynajmniej jesteś różową i nikt nie będzie na ciebie patrzył jak na wariatkę. Ja jakbym się korektorem wymalował to zaraz by pytali czy twarzą w piórniku nie zasnąłem.
  • Odpowiedz
@Minetqa: szkoda tylko, że cały czas jestem zmęczony i nic mi się nie chce... Tyle dobrze że nie mam problemu ze wstawaniem, na którą bym budzika nie nastawił to zawsze budzę się tak 5-10min wcześniej i mam czas na odpoczynek po śnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pomarancza_2310:

piwko na kolację o dziwo sporo daje w tej kwestii

Piwko na sen to syf, za bardzo wpływa na fazy snu.
Nie patrz tylko i wyłącznie na głębokie fazu snu, bo REM jest, można powiedzieć, ważniejszy. Jeśli chodzi o budzenie się, to warto celować w REM.
No i przede wszystkim zero kofeiny 6-8h przed snem, filtry niebieskiego światła i poprawa higieny snu
  • Odpowiedz