Wpis z mikrobloga

@Szekterr: @smutny_kojot: bardzo ładnie pokazujecie poziom tego portalu. Jak już nie ma się do czego przystać to do avataru. Zresztą elf wydaje się normalniejszym avatarem niż KC.
Co do nołnejma. Ja mam imię w profilu a Ty nie. Więc...
@Alver: Poniżej twoja aktywność na tagu #f1. Jeden guwnowpis "śniło mi się ()" sprzed doby i poprzedni (nie lepszy) sprzed... 2 lat. Kim ty w ogóle jesteś, żeby tu przyłazić i kogoś oceniać? I mam gdzieś twoje imię, skoro jako użytkownik masz zerowy wkład w życie tego tagu. No chyba że to nie przypadek, tylko kolejne multi pewnej osoby, to zrozumiem ten nagły ból dupy.
smutny_kojot - @Alver: Poniżej twoja aktywność na tagu #f1. Jeden guwnowpis "śniło mi...

źródło: comment_w9ks1ODBA3oC5oXpiqdpS6FB2XrV1vVS.jpg

Pobierz
@Szekterr: Ja proszę o tagowanie odpowiednie. Ja otagowałem #gownowpis. Mi chodzi o tagowanie spamu. Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem i jad nie zalewał Ci oczu to może być to pojął.
@smutny_kojot: Jw + mowa jest srebrem a milczenie złotem. Jeśli się nie ma nic ciekawego do powiedzenia to może lepiej nie pisać? Ale nie. Trzeba srać gównem na prawo i lewo, obrażać innych ludzi i się dopierniczać :)
@