Wpis z mikrobloga

Jak do ch..a wyłączyć ten Radeon Adrenalin żeby mi dał w spokoju grać w jeb...e league of legends?? Wyłączyłam wszystkie skróty, w preferencjach wszystko wyłączyłam, a jak próbuję rzucić na siebie tarczę albo jakies ulti (alt+R/E) to pipczy mi ta aplikacja, nawet nie wiem co się tam niby włącza... Po paru razach nawet sam alt zaczyna wywoływać te dzwięki o_O. TAK SZUKAŁAM W INTERNECIE. Znalazłam tylko żeby te skóry powyłączać. Tak, uruchamiałam ponownie. Na bank ktoś tu gra w #leagueoflegends i ma #radeon , pomocy

#amd #kartygraficzne #komputery #gry
Kynareth - Jak do ch..a wyłączyć ten Radeon Adrenalin żeby mi dał w spokoju grać w je...

źródło: comment_6cYerMxAWht5NdsUL6154g850STBurxR.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Alt+r to jest otwarcie w trybie pełnoekranowym nakładki na grze którą mam wyłączoną i skrót do tego mam też wyłączony. #!$%@?ć to gówno karta graficzna za minimalną krajową #!$%@?
  • Odpowiedz
@Kynareth: też to miałem i wyłączyłem jakoś ale to na starej wersji sterowników, na tych obecnych to sam nie wiem. Ogólnie to amd jest #!$%@? i samo wyłączenie nakładki tak naprawdę jej nie wyłącza całkowicie, ale na 100% gdzieś w ustawieniach tej aplikacji dało się to całkowicie #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@ufieoy: No wiem wyłączyłam nakładkę i nie widzę nic na ekranie ale ciągle mi coś kwiczy przy naciskaniu różnych klawiszy, tak się nie da grać ( _)
  • Odpowiedz
@Kynareth: Jeśli masz boczne przyciski myszy to polecam tam bindować selfcasty, dużo wygodniejsze i szybsze.

Nie każda postać ma tarcze etc. na tym samym przycisku, więc czasem na początku gry trzeba przebindować, ale to 5s roboty.
Osobiście polecam mouse4 na tarcze/heale/boosty i mouse5 na ulty. W przypadku Lulu można dodać mouse3.

Ew. Jeśli nie masz bocznych przycisków to możesz ustawić na mouse3 albo jakiś wygodny klawisz jak V czy C.
  • Odpowiedz
@shinoda1990: Dzięki za rady, przetestuję ten setup. Szkoda tylko że to dalej nie rozwiązuje problemu bo są też inne gry, gdzie altami czy shiftami się skrada/sprintuje itd. a AMD software do karty graficznej rx GAMING nie daje mi #!$%@? grać (,)
  • Odpowiedz
@SomeoneFromPoland: #!$%@?łam te skróty w rejestrze i działa XD Ale pewnie do najbliższej aktualizacji. Nie mam lepszego pomysłu skoro WYŁĄCZANIE ICH nie działa. Brawo AMD!!!!!! wiedziałam żeby wziąc geforce...
  • Odpowiedz
No wiem wyłączyłam nakładkę i nie widzę nic na ekranie ale ciągle mi coś kwiczy przy naciskaniu różnych klawiszy, tak się nie da grać ( _)


@Kynareth: Jak ją wyłaczyłaś?
  • Odpowiedz