Wpis z mikrobloga

@krolik_wie_lepiej: A wczoraj chciałem zabrać siostrę i odbiliśmy się od drzwi. Ale nie raz i nie dwa byli zamknięci cholera wie dlaczego. Jakieś problemy z hydrauliką parę razy mieli. Parę razy pytałem się czy wejdzie jakiś alkohol i potwierdzali, że będzie, a tu taki ZONK.

Szkoda, było smaczne i takie akuratne na pierwszy Ramen ;)
@Deska_o0: Raczej na klientów nie mieli co narzekać.Kolejki przed otwarciem plus minimum godzinę czekania w weekend. Fakt bardziej smakował mi w krakowskiej Akicie, Ramen People lub chociażby w Vegan Ramen Shopie ale ich ramen był w porządku i chętnie bym się jeszcze raz przeszedł. No ale okazji już nie będzie (chyba, że wrócą z busem)
@krolik_wie_lepiej: ale ja się z Tobą nie spieram, a napisałem jedynie subiektywną opinię na temat lokalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mogli równie dobrze mieć problem z kadrami, albo z lokalu ich usunięto (podwyżka czynszu chociażby)
Raczej na klientów nie mieli co narzekać.Kolejki przed otwarciem plus minimum godzinę czekania w weekend.


@krolik_wie_lepiej: no to raczej klienci mieli na co narzekać XD Nie ogarniam takiego hajpu na niektóre miejsca... srodze bym sie zirytował jakbym miał czekać 1h i dostać coś przeciętnego ;/ dlatego na przykład w manekinie byłem raz i więcej sie nie wybieram...