Wpis z mikrobloga

Oglądam właśnie program "Wiza na miłość" na Discovery Life, stare cucki/beciaki z USA sciagaja sobie dupy z różnych stron świata na wizie K1 i mają 90 dni żeby wziąć ślub (są również dwie panie, które ściągnęły sobie jakiś ciapakow) . Najlepsze są sceny, gdy rodziny poznają nowe wybranki/wybranków, dysproporcje w wyglądzie są tak duże, że rodziny tylko z grzeczności nie mówią im wprost że są robieni w wała. Hitem był gościu (prowadzi sklepy z cbd w US) który ściągnął sobie jakąś Ruska prostytute, zapłacił za jej lot a ta mu wprost powiedziała że przyjechała tylko dlatego, że będzie jej kupował drogie torebki xD Był też facet co wziął sobie młoda dupeczke z Ukrainy, a ta po miesiacu dopiero mu powiedziała że była striptizerka. Szkoda że nie każdy facet ma tą samoświadomość bycia genetycznym śmieciem, przez co później kończą na polskim krawacie.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@?
D.....n - Oglądam właśnie program "Wiza na miłość" na Discovery Life, stare cucki/bec...

źródło: comment_7TBBf1tH8x3exBxl4dZsA4OhfPOgJvrs.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@DzejmsKameron: Akurat laski ciągną do hajsu i statusu, więc logiczne, że taka Natasha będzie wolała Johna z domem za 300 tys $ i dochodem 3000$ miesięcznie, niż Sergieja z dochodem 300$ miesięcznie.
Do tego typ jak jest ogarnięty to za hajs sobie może kupić wygląd.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek widzialam jeden odcinek i ci faceci to zadni bogole, większość z nich mieszka z rodzicami i nie maja zadnego majątku, no ale ZIELONA KARTA, wiec laski przymykaja oko na wszystko inne
  • Odpowiedz
@DzejmsKameron: Ciekawy jestem czy poszlibyście na układ z taką ze zdjęcia w związek, lecz już jako #beciak? Oczywiście załóżmy, że nie bylibyście pantoflami i ustalili wszystkie zasady godności czy to współżycia, zrobienia swojego dziecka, sprawiedliwych wydatków itd. Więc nie bylibyście wykorzystywani. Czy jednak zawsze przeważa świadomość obecności tego "#chad"-a w przeszłości??
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Można skrócić twoją wypowiedź do "laski ciągnie do hajsu, zwłaszcza te z 3 świata". Problem w tym, że taki typ jej nigdy nie będzie pociągał fizycznie, ma tylko łożyć hajs i liczyć na seksy przy zgaszonym świetle raz w miesiącu.
  • Odpowiedz
@Antymonachomachia: Problem w tym, że jako beciak nie ustalisz żadnych zasad godności i współżycia, bo ty w jej oczach (a zwłaszcza w oczach takich lasek z 3 świata) jesteś tylko bankomatem, masz łożyć hajs i liczyć na seks raz w miesiącu, a ona do aktywnego współżycia zawsze będzie szukać Chada, i status Chada już istotny nie jest bo on ma ją tylko dobrze zerznac.
  • Odpowiedz
@DzejmsKameron: Rozumiem, ale tak utopijnie zakładając, że masz jednak normalną kontrolę i szacunek (co pewnie trudno sobie wyobrazić w tej sytuacji) ;D Czy kwestia dawnego współżycia z chadem, przejęcia po części opieki nad dzieckiem (pod warunkiem płaconych alimentów, by finansowo nie było dużego obciążenia) decydowałoby o tej relacji?
  • Odpowiedz
@Antymonachomachia: Jeśli pytasz o moje zdanie to tak, nie wyobrażam sobie życia z kobietą dla której z racji statusu materialnego jestem jedynie opcją ratunkową, której dziecko w przyszłości nie będzie miało do mnie szacunku,bo przecież "nie jesteś moim ojcem" . Dlatego do końca życia będę sam, jednak nie skończę na polskim krawacie jak beciaki w związkach bo ja już tego wszystkiego jestem świadomy, dawno odpuściłem wyścig po cipe i dobrze
  • Odpowiedz
@CzaryMarek na pewno, ale ogladajac i tak odniosłam wrazenie, ze ci faceci sa tylko przystankiem na trasie ku lepszemu zyciu. Zahaczyc się o przegrywa, dostac wize i mozna spieprzac szukac kogos lepszego/przystojniejszego/bogatego
  • Odpowiedz
@kinix21: Może, problem polega na tym, że bogatych i przystojnych mężczyzn jest o wiele mniej niż młodych, atrakcyjnych kobiet, większość bogatych przystojniaków, albo sama sobie już kogoś ściągnęła z innego kraju, albo są z pięknymi Amerykankami. Co by nie powiedzieć, ale związek z osobą która nie mówi płynnie w twoim języku to zawsze coś gorszego.
  • Odpowiedz
@DzejmsKameron: ach ponoć na wschodzie są te inne niż wszystkie... hitem w Rosji kiedyś byłą książka pewnej ruskiej matrony, która pisała o ty, jak urobić sobie oligarchę i go poślubić ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście z miłości
  • Odpowiedz