Wpis z mikrobloga

Kiedy okazuje się, że Xardas daje Ci max +2 many za każde serce demonów a ty masz runę przyzwania demona który funkcjonuje jak normalny demon (Daje EXPa + Loot). Stań na wieży Xardasa nad jego strażą, zespawnuj demona, zaczekaj aż odnowi się mana, zespanów ponownie (Repeat 12-15 razy) , zbierz loot przeteleportuj się gdzieś tam i znów do wieży Xardasa i cały proces od początku XDDD O ile wybicie miata orków nie uniemożliwi mi dalszego postępu w fabule myślę, że już Rzeźnika można uznać za wygranego B))

#gothic #gothic2 #returning
Geres - Kiedy okazuje się, że Xardas daje Ci max +2 many za każde serce demonów a ty ...

źródło: comment_IX9LIO2gfidXqmCO5nvELjyGcXdtuZ2y.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
a tego nie toleruje


@Geres: wykorzystanie buga/błędu w grze a cheatowanie to ta sama kategoria

Co innego wykorzystywanie zamierzonej przez twórców mechaniki, tu zwykły błąd twórców moda
  • Odpowiedz
@Atreyu: Ale to jest wykorzystywanie zamierzonej mechaniki twórców moda ;ooo To co robię to nawet nie jest glitchowanie gry, to po prostu exploit (Wykorzystanie zaimplementowanej mechaniki do nieprzemyślanych przez twórcę rzeczy)
  • Odpowiedz
O ile wybicie miata orków nie uniemożliwi mi dalszego postępu w fabule myślę, że już Rzeźnika można uznać za wygranego B))


@Geres: o nie nie nie. Nie ma tak, albo przeszedłeś 7 rozdział albo nie. Właśnie w tym tkwi cała magia returninga, że możesz przegrać cały mod po 200h gry bo coś źle zrobiłeś i nie czytałeś poradnika. Przykro mi, ale tylko nieliczni są godni returnina ( ͡° ͜
  • Odpowiedz