Wpis z mikrobloga

Wszyscy #programista15k są takimi bucami czy tylko mój brat? Prosta prośba do niego, żeby wyczyścił mi z kompa wirusa, bo coś mi się ostatnio zainstalowało razem z jedną grą, a ten że sam sobie zepsulem to sam sobie mam naprawić. Dla niego to jest 15 minut, a ja będę musiał wydać pewnie dwie stówy o gdzieś kompa oddać, bo sam tego nie ogarnę. Z rodziną to się dobrze wychodzi tylko na zdjęciach.

#gorzkiezale #zalesie #programowanie #komputery
teddybear69 - Wszyscy #programista15k są takimi bucami czy tylko mój brat? Prosta pro...

źródło: comment_YhUQPRnFw9A3TKFoo9PWIItMfKRKgaqY.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@teddybear69: Przecież możesz sobie sam to naprawić - toć przeskanować komputer byle idiota potrafi. A jeżeli gorzej i trzeba robić format - to aktualnie z bootowalnym pendrivami to proste jak bułka z masłem.
A jeżeli jedna kchcesz, aby brat ci naprawił, to mu postaw jakiś dobry alkohol za to czycokolwiek a nie "napraw mi za darmo bo rodzina a ty dobry w te komputery!!!!!!111111oneoneone"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 505
@teddybear69: Skoro się na tym nie znasz to skąd wiesz, że 15 minut? Z resztą to, że ktoś kodzi to nie znaczy, że zna się na 'czyszczeniu' kompa.
  • Odpowiedz
@teddybear69: Ja bym sie do takiego brata nigdy nie odezwal grasz se w gierki a tu jeb wirus napewno nie z gry tylko ten #!$%@? Ci wgral jakiegos wirusa i teraz sie smieje z kolegami programistami przy kawie z Ciebie. Ewentualnie mozesz go zglosic na policje tylko nie wiem czy to twoj sprzet czy mamy bo jak mamy to ona musi
  • Odpowiedz
  • 1
@WiesniakzPowolania ale to też nie o to chodzi, żeby się kłócić w rodzinie - po prostu nie powinien być takim burakiem. Gość od kiedy zaczął zarabiać duży hajs i cośtam bardziej zarządzać zespołem to się zrobił strasznym #!$%@?.
  • Odpowiedz