Wpis z mikrobloga

Wszyscy #programista15k są takimi bucami czy tylko mój brat? Prosta prośba do niego, żeby wyczyścił mi z kompa wirusa, bo coś mi się ostatnio zainstalowało razem z jedną grą, a ten że sam sobie zepsulem to sam sobie mam naprawić. Dla niego to jest 15 minut, a ja będę musiał wydać pewnie dwie stówy o gdzieś kompa oddać, bo sam tego nie ogarnę. Z rodziną to się dobrze wychodzi tylko na zdjęciach.

#gorzkiezale #zalesie #programowanie #komputery
Pobierz
źródło: comment_YhUQPRnFw9A3TKFoo9PWIItMfKRKgaqY.jpg
  • 88
@teddybear69: Przecież możesz sobie sam to naprawić - toć przeskanować komputer byle idiota potrafi. A jeżeli gorzej i trzeba robić format - to aktualnie z bootowalnym pendrivami to proste jak bułka z masłem.
A jeżeli jedna kchcesz, aby brat ci naprawił, to mu postaw jakiś dobry alkohol za to czycokolwiek a nie "napraw mi za darmo bo rodzina a ty dobry w te komputery!!!!!!111111oneoneone"
Czy wy #!$%@? jesteście normalni? Chyba od tego wykopu wam w głowie sie #!$%@?ło i w swoich urojonych głowach tworzycie niestworzone historie? Uważacie, że brat informatyk znający się na tym, nie może raz na rok pomóc bratu w czymś? W czymś tak prostym i szybkim dla niego? Jprld

@BomBom
@LrPrl
@teddybear69
@boqaz
@BomBom
@you_are_next
@korporacion