Wpis z mikrobloga

Kij baseball’owy.


@Mr_Randy: nie polecam bo można mieć za kij problemy, tak samo pałka teleskopowa, lepiej jakiś duży śrubokręt albo jakiś duży klucz do śrub albo najlepiej gaz w żelu.

@Karling: klucz do kół i winda do podniesienia samochodu, może też być uszczelniacz do kół w spreju. A do bagażnika dobrze jest zajumać z supermarketu jakiś karton (np. po pomelo) na zakupy. Jeśli do samochodu jest tylko jeden kluczyk, to
@Karling na bank koło, zapasowe z zestawem. Pas do holowania. Latarka, woda do chłodnicy.
Nożyk, ładowarka do telefonu, kable rozruchowe, szmatka do brudu i jedna do rąk. I najważniejsze

SRAJTAŚMA!
@Karling: Zanim nakupisz tego gówna, co zalecają śmieszki poza kontrolo, to sobie spraw taki ogranizer

Jedna z lepszych rzeczy, jakie ostatnio sobie sprawiłem. Jest też na allegro, ale kasują za niego 200% ceny z ali.
Olej na dolewkę to potrzebny jest, jak jedziesz w dłuższą trasę, jak nie, to tylko miejsce zajmuje. Rękawice "ogrodniczki", ale takie lepsze, nie te najtańsze za złotówkę.

Ten kij to nie wiem po co, naoglądali się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rękawiczki jednorazowe tak z 3 pary min
Latarka na głowę
@TinkerCob: jak bezpieczniki to i próbówka
Olej za ciężki, zapas w domu, sprawdzaj co jakiś czas
Sprawdź czy masz nasadkę do zmiany kół
Mata z aluminiową podkładką (dobra na piknik, żeby zajrzeć pod samochód i lekka)
Aluminiowe płaszcze (super lekkie)
Epoxy metal klej (miesza się przez ugniatanie, po 20 min twardy jak cholera)
Wlewka uszczelniająca do opony, zielona
1 zapasowy wkład
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emesc: na liście nie ma niczego, czego sam nie mam (σ ͜ʖσ)
Wydaje się dużo, ale są to rzeczy z długą przydatnością albo wielofunkcyjne i dodatkowo lekkie
przedłużka do klucza do kół, bo jak ci udarem #!$%@?ą w wulkanizacji to za #!$%@? nie odkręcisz
jakieś rękawiczki, koce etc. już pewnie wymienili

może saperka/piła składana jak jeździsz po krzakach