Wpis z mikrobloga

Dzizas. Ten kraj to jest jakiś dziwny. Chciej wyjechać z różowa na weekend do jakiegoś hotelu na odludziu, z basenem, termami czy sauna. I żeby też przy okazji nie było jakaś januszerka. I beng, np. Poziom 511 w ogrodziencu na Jurze, 550 za dwie osoby za dobę ze sniadaniami. Przecież to jest jakiś żart. To już bardziej opłaca mi się na tydzień jechać do Egiptu na all inclusive z biura podróży xD #podroze #hotel #gorzkiezale #zalesie #spa
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@4kroki we wrześniu w Karpaczu za Mercure płaciłem 200 za noc za 2 osoby ze sniadaniami. Standard trochę mniejszy ale basen i sauna były. Jeszcze miałem drugi aquapark pod nosem na multisporta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirkobiniu przeglądam jako normalny klient. Taki protip: znajdujesz najtańszą cenę w danym hotelu na portalu OTA(booking, hrs itp.) I dzwonisz do hotelu że na portalu taki i takim znalazłeś ofertę za taką kwotę i prosisz o rezerwację w podobnej kwocie. Każdy hotel da Ci taką samą cenę jak na portalach. Oni płacą nawet 15% prowizji od tych ofert, więc im się będzie opłacać dać Tobie podobny pakiet
  • Odpowiedz
  • 0
@CygaroZwasem w sumie faktycznie. Ale rezerwując przez portale oni czesto maja kasę od ręki i nawet jak ktoś zrezygnuje to cześć im zostaje. A przez telefon to łatwo zrezygnować bez zaliczki.
  • Odpowiedz