Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sens kupna łuku bloczkowego za 1-,1,5k? Strzelam kilka lat z przerwami z klasycznego za 400zł, chciałbym bloczka czysto rekreacyjnie. Są na centrum łuczniczym zestawy za 1,5k jest sens czy to wywalanie pieniędzy w błoto i rozwali się po miesiącu a frajdy nie będzie, a jak bloczek to za 5k :D
#lucznictwo
  • 6
@Ant7: zapytaj się lepiej na fejsie na grupie łuczniczej "poradnik łuczniczy", tam przynajmniej możesz zweryfikować po profilu czy ktoś w ogóle strzela z czegoś takiego czy pisze kocopoły "bo kolega kolegi miał", a sami użytkownicy też sobie zwracają uwagę. Na pewno lepsze źródło info niż anony na wykopie :D
@daedalus_pl: O właśnie czegoś takiego szukam, dzięki! Widzę dużo modeli tego łuku tylko, 2019,2020,jakieś extreme, SS. Podoba mi się, a lepiej brać w zestawie czy osobno kupić osprzęt? Stinger max SS 2020 jest za 1430zl, a Stinget extreme rts zestaw za 1600. Pewnie lepiej osobno kupić bajery?
@Ant7: Z tego co słyszałem, to osprzęt w tych zestawach od PSE jest w porządku, zatem całość będzie jak najbardziej ok. Ja pewnie brałbym zestaw, bo wychodzi sporo taniej, a ten model 2020 jest droższy głównie dlatego, że to nowość. W kulturze pracy oba modele niewiele się będą różnić i nawet gdybyś trafił starsze wersje (np. 2018r.) to śmiało możesz brać.

Aczkolwiek zbyt dużo Ci tu nie doradzę, bo nigdy z