Wpis z mikrobloga

@wilko ostatnio banki to jakaś kpina, chciałem wykonać przelew podatkowy w NestBanku i nie szło tego zrobić. Zgłosiłem to i cisza...mi się już ciepło robi, bo Morawiecki z kalkulatorem wylicza mi odsetki za spóźniony przelew.....zadzwoniłem więc na infolinię i dowiedziałem się, że domyślna strona robienia przelewów podatkowych jest zrypana, ale jak się wejdzie na przelewy inaczej to załaduje się działająca wersja....Nic tak nie oducza wykonywania przelewów na ostatnią chwilę jak system transakcyjny
@ZespolmBanku: jak Wam inaczej można zgłaszać błędy niż przez wykop - bo chyba tylko to działa... 3 września 2019 złożyłem wniosek z propozycją zmian na stronie - opisanym błędem (nr wniosku na priv), zero odpowiedzi, dzwoniłem w tej spawie na infolinię - informacja, że nie ma możliwości zgłaszania błędów w serwisie internetowym. Dobre 5 miesięcy wykonywanie przelewów do ZUS wygląda, jakby ktoś zwymiotował na CSS-a. Aktualnie przeglądarka Chromium Wersja 79.0.3945.88 (Oficjalna
bodziooxx - @ZespolmBanku: jak Wam inaczej można zgłaszać błędy niż przez wykop - bo ...

źródło: comment_AL6GZgbWbbDnX4gZY49ZfF78Zz2weBwv.jpg

Pobierz