Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moj chlopak bardzo chce zebysmy sprobowali analu i nalega na to wiec sprobowalam rady ktora zawsze w takim temacie dajecie na mirko zeby powiedziec mu ze moze niech on sie da ten teges straponem. W odpowiedzi uslyszalam, ze w sumie to zawsze chcial tego sprobowac bo to jego skryty fetysz... xd macie jeszcze jakies rady jak sie wywinac od analu?

#zwiazki #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 71
@Xysz: no tak, bo ważniejsze, by się dała ruchać w dupę, nawet jeżeli się tego brzydzi. Bo potrzeby partnera są najważniejsze. #!$%@? ja się nie dziwię, że tak dużo tu samotnych, skro mają takie podejście.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alsephina: albo koles znajdzie taka, ktora interesuje partner i jego potrzeby.

Kobiety, ktore niczego dla partnera nawet nie sprobuja nadaja sie jedynie do kosza

"I tyle".

Polac temu Panu - @Shinlim
@Xysz:
Osoby, które chcą dobrze tylko dla siebie i nie skupiają się na potrzebach drugiej osoby należy usunąć ze swojego życia jak najszybciej, a niestety często się tak zdarza w przypadkach kobiet jak i mężczyzn.Może to tez wynika z braku szczerej i otwartej rozmowy o tym. A egoizm w każdej sferze życia w związku jest zły.
Eh mirko jednak w formie. Seks to przyjemnosc dla obojga partnerow. Jak on chce analu, a Ty nie chcesz to jaka jest tego przyczyna? Nie bo nie czy np. masz obawy, ze bedzie "brudno", a co za tym idzie krepujaco? Nic z tych rzeczy, sa na to sprawdzone sposoby? Bedzie bolalo? Zacznijcie od plugow i sprawdz czy sprawia Ci to przyjemnosc, jak nie to porozmawiaj o tym. Wykopki zawsze skrajne - dawaj
@OSH1980: to proste misiu, wymagam kogos na podobnym poziomie - ja pozwalalem kobietom robic ze mna wszystko czego chcialy.

I tak, jest tu zapewne kilku zenujacych hipokrytow ale i ludzi ogolnie zamknietych na wszystko, bo nie, bo sie brzydza, bo boli (powiedziala fanka piercingu), bo nie wypada, bo to, bo tamto. A prawda jest prosta - starasz sie dla partnera (ale i partnerki) albo pal wroty.
@Xysz: misiu, no to mamy inne podejście do życia. Bo ja nie wymagam, ja rozmawiam. Anal nie jest kwestią, bez której nie da się żyć, a dla wielu osób jest obrzydliwa. No i ja nie stawiam sprawy na ostrzu noża, jeżeli chodzi o zabawy seksualne. Tego samego oczekuję od partnerki.