Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moj chlopak bardzo chce zebysmy sprobowali analu i nalega na to wiec sprobowalam rady ktora zawsze w takim temacie dajecie na mirko zeby powiedziec mu ze moze niech on sie da ten teges straponem. W odpowiedzi uslyszalam, ze w sumie to zawsze chcial tego sprobowac bo to jego skryty fetysz... xd macie jeszcze jakies rady jak sie wywinac od analu?

#zwiazki #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 71
  • Odpowiedz
@yebadlo: trójkąty( wiadomo dla świeżej pary odpada), bondage, zabawki erotyczne- cały wachlarz i nie musza być tu tylko kajdanki i wibratory czy chociażby uprzęża, przebieranki, role, kolczyki, podduszania, oral to nie tylko przecież hehe lodzik i często nieumiejętna mineta - w tym wzajemna masturbacja tu tez jest bardzo duże pole do popisu z obu stron, nakładki, wkładki, żele smakowe, kombinacja z wcześniejszym użyciem substancji psychoaktywnych, pozycji przecież jest multum
  • Odpowiedz
@Alsephina plus anal. Takie sytuacje rodzą frustrację, im bardziej druga osoba czegoś odmawia tym ta pierwsza bardziej o tym myśli. Zakazany owoc smakuje najlepiej wiadomo. Oczywiście nie każdemu wszystko musi pasować, mi np sranie na klate też się nie podoba I bym nie chciał nawet spróbować, ale nie wiem jak mógłbym być całe życie z osobą z którą nie mogę spełniać swoich fantazji czy fetyszy, lepiej dla obojga się chyba po prostu
  • Odpowiedz
Argument taki sam jak baby która mówi "nie robię loda, jak sam zrobisz komuś to dopiero ja zrobię".

Masz wielki problem. Spróbować zawsze można, są różne fantazje, różne opcje, a nie tylko seks po ciemku w jednej pozycji. Trzeba mieć trochę pomysłów, a nie jedno i to samo.
  • Odpowiedz
@yebadlo: Też uważam podobnie, jeśli kogoś podniecają określone rzeczy i bez tego jego życie uważa za nieudane i wie, że się meczy to nie ma co niestety kombinować, bo po czasie się to czuje ze kogoś to nie spełnia i niestety, ale tak jak mowisz nie ma co się męczyć ze sobą, bo związki bez udanego seksu się źle kończą. Ale jeśli to tylko taka chęć spróbowania czegoś nowego to zawsze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz już faktycznie musisz spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak jak piszą inni, bez nacisku i bez presji, to nie może być tak że "a teraz anal bo mi obiecałaś" bo wiadomo że ci się nie spodoba. Zacznijcie powoli, palce, buttplugi, i nie róbcie z tego osobnej ceremonii, tylko wplatajcie między inne łóżkowe zabawy, tak, żeby stymulacja tamtych miejsc dobrze wam się kojarzyła i żebyś
  • Odpowiedz