Wpis z mikrobloga

W piatek ide na badania kwalifikacyjne, a po południu na zabieg, strasznie się cykam. Mam OL -3.5 cyl -2.25 i OP -3.75 cyl -2.75. Nie wiem do końca jeszcze jaka metoda, ale będę robić w klinika oka Voigt. Jakieś opinie może? Albo ktoś laserowal podobna wadę? Naczytałam się tyle negatywów, ze zastanawiam się czy nie zrezygnować. Czy 2 tygodnie l4 to jest wystarczający czas na rekonwalescencję? Po jakim czasie można już korzystac z kompa czy telefonu? #laserowakorekcjawzroku
  • 17
@Smucia napewno nie ma się czego bać, zabieg jest prosty i nie boli, u mnie jedyny negatywny aspekt to to że dwa dni po zabiegu umieralem ale to kwestia indywidualna ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@szczupak_ziemny światłowstręt taki ze w ciemnym pokoju że szczelnymi roletami siedziałem w okularach przeciwslonecznych, łzawienie, ból szczególnie że non stop trzeba było krople wpuszczać, brak siły i najgorsze było to że te oczy się same zamykały, nie byłem w stanie ich utrzymać otwartych i to było trochę straszne XD , dwie koleżanki mialy podobnie a np koledze nic się nie działo ¯_(ツ)_/¯
@szczupak_ziemny: tak już po zabiegu nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4WgH: Miałam dokładnie tak samo, ale tylko 1 dnia po zabiegu. Dobrze, ze byla ze mna mama, bo inaczej nie byłabym w stanie dotrzeć do domu. Światłowstręt taki, ze nawet dioda od monitora mnie raziła. Wzięłam sobie 2 ketonale i poszłam spać. Sen jest remedium na wszystko. Nastepnego dnia się obudziłam zszokowana... okazało się, ze widzę
@szczupak_ziemny: Było 20 minut opóźnienia. Później siedzi się już przebranym w ubrania ochronne i zakrapiaja oczy kroplami znieczulającymi ok 10 minut to trwa. Później przechodzimy na sale operacyjna, gdzie najpierw trwa przygotowanie, czyli nakładają wziernik i sprawdzają czy znieczulenie działa. Następnie nakładają jakieś takie urządzenie do odchylania „płatka” jest to bardzo nieprzyjemne. Urządzenie uciska okropnie oko i przestajemy cokolwiek widzieć. Następnie coś tam lekarz babra w oku, nie wiem dokładnie bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smucia: ponownie ja, jestem tydzień po laserze, wciąż nabieram ostrości której brakuje mi zwłaszcza z bliska (miałem krótkowzroczność więc to dla mnie nowość). Z kolei rzeczy z daleka widzę ostrzej niż wcześniej w soczewkach. Zastanawiam się jak u ciebie to wygląda