Wpis z mikrobloga

Czy spotkał się ktoś z was z podobnymi objawami?
-Ból głowy (umiarkowany, praktycznie 24/7, nasila się po paleniu zioła- po nim także ciężej mi zrozumieć słowa które ktoś mówi)
-Otępienie, problemy z koncentracja.
-Dziwne uczucie, coś jakby brain frog, blokada jaźni.
To wszystko mam +/- od roku i czuję, że coś "blokuje mi mózg" przez co nie jestem w pełni zdrowy. Stałem się bardziej zamulony, pasywny. Jeszcze z 2/3 lata temu byłem otwarty i "żywy".
#medycyna #mozg #narkotykizawszespoko #depresja
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OOLPI:

Powodów może być niestety milion.

W pierwszej kolejności pomyśl o podstawach życiowych takich jak sen ( czy sypiasz 7-8 godzin czy mniej? Czy może pracujesz na kilku zmianach i przestawiasz co chwilę swój zegar biologiczny), dieta (odżywiasz się inaczej, jesz w większych albo mniejszych ilościach), stres (więcej obowiązków, mniej czasu dla siebie)? Czy od czasu kiedy zaczęły się bóle zmieniło się coś w Twoim życiu?
Sprawdź badania krwi, hormonów, wizyta
Byłem u neurologa, idę jutro po skierowanie na rezonans. Od czasu kiedy zaczęły się te objawy, powoli zacząłem się zmieniać, aż doszło to do takiego momentu że rzeczywiście zacząłem się tym niepokoić, jest mi ciężko funkcjonować na codzień i przez to popadłem w depresję. Myślę też, że zła dieta, słaby sen itd to skutki właśnie tych objawów a nie na odwrót gdyż stałem się bardzo pasywny, przestały obchodzić mnie takie rzeczy jak