Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieszkodnik: ale intronizacja oznacza odprawienie czegoś takiego przez Kosciół. Taka specjalna uroczystość. Muzułmanie i Buddyści mogą w swoich obrządkach intronizowac Allacha i Budde
  • Odpowiedz
ale intronizacja oznacza odprawienie czegoś takiego przez Kosciół.


@AGS__K: przeczytałaś ten wywiad z linku? Pewnie nie, bo po co... Dalsza część:

Codziennie słyszymy, jak bardzo zmieniło się życie Polek i Polaków za sprawą np. programu 500 plus. Ale jak miałoby się ono zmienić za sprawą intronizacji Chrystusa Króla?

To zupełnie oczywiste. Chodzi o to, żeby było jasne w jakim kręgu cywilizacyjnym chcemy się znajdować. Z jakich zasad, pryncypiów podstawowych, chcemy wywodzić szczegółowe rozwiązania w
  • Odpowiedz
Jeśli dla Ciebie to są palące kwestie to sorry ;)


@jakubz: Kwestie wolności osobistej są tak samo ważne jak wolności gospodarczej. Wolę żyć w biedniejszym kraju, w którym mogę zrobić wszystko co chcę niż w bogatym, w którym wsadzą mnie do więzienia za bycie nie tej orientacji co trzeba.
  • Odpowiedz
@Oseghe: Ani ja, ani Braun nie jesteśmy demokratami, ale jeśli chodzi o polityków wybraych demokratycznie, to nie ma ideałów, więc nie rozumiem, czemu takiego szukasz. Ważniejszymi kwestiami są te gospodarcze i polityczne, a nie mniejszościowe.
Założysz sie? Czyli wiesz lepiej niż on. Ok.

Co do eutanazji, to jak wspominałem nie ma ideałów. A co do adopcji, to Twoja wolność zawsze kończy sie tam gdzie kończy sie innej osoby. To jest
  • Odpowiedz
obstawiam, że jest raczej przeciwny


@AGS__K: Sam napisałeś, że obstawiasz, że jest przeciwny jakiejś kwestii, to ja obstawiam, że gdyby doszedł do władzy, to nie zlikwidowałby prawnej instytucji małżeństwa, która obecnie stoi w zgodzie z jego wiarą.

to nie ma ideałów, więc nie rozumiem, czemu takiego szukasz. Ważniejszymi kwestiami są te gospodarcze i polityczne, a nie
  • Odpowiedz
@Oseghe: O reszcie napisałem obstawiam. O tym napisałem, że znam temat. Czytaj ze zrozumieniem.
Nie, nie są równie ważne. Gospodarcze decydują o przetrwaniu, wywodzą sie z najbardziej podstawowych kwestii i rozciągają sie na szerokośc całego społeczńestwa..
Jakie badania? Z tego co słyszałem dzieci potrzebują obu wzorców płciowych.
  • Odpowiedz
@AGS__K: Nawet jak znasz temat, to nie wiesz jak ktoś się zachowa po dojściu do władzy, bo liczą się czyny, a nie słowa.

Nie, nie są równie ważne


Więc zostawmy każdą mniejszość, żeby sobie zginęła. Ta dyskusja dalej nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oseghe: ale tak można powiedzieć absolutnie o każdym. Mogę powiedzieć, że Zandberg będzie chciał wprowadzić obozy zagłady, póki nie dojdzie do władzy możemy sugerować się jedynie słowami.
Mniejszości sobie poradzą, spokojnie.
Tym bardziej, jeśli również tym mniejszościom ułatwić życie w innych sprawach prawnych czy ekonomicznych. Mniejszości będą miały za co zjeść, za co żyć i za co jeździć na swoje marsze.
Nie chodzi o to, że nie są ważne, chodzi o to, że nie są ważniejsze od sprawy wszystkich a kwestie polityki zagranicznej i ekonomiczne dotyczą wszystkich, również ich.
Pozwalamy istnieć samotnym matkom, bo nie odbieramy dzieci jednym, żeby zabrac drugim.
A rodziny patologiczne, to
  • Odpowiedz