Wpis z mikrobloga

@memento_mori: A żebyś wiedział, że bym zagłosował, jesli reprezentowałby poglądy takie jak Braun, tym bardziej, że darze wielu muzułmanów sympatią. Nawet na ziomka witającego sie słowami "chwała Odynowi"
  • Odpowiedz
@AnonimowyGoj: Przecież ziomek jawnie żartował. Sarkastycznie powiedział, że będziemy rozważać wniosek batożenia gejów jeśli przejdzie przez komisje i parlament europejski. Możesz uważać, to za chamski żart, czarny humor, ale to był wciąż tylko sarkazm i styl zartu Brauna.

@memento_mori: Niby czemu? Bo jestem tolerancyjny? Wole żeby moje decyzje były uzasadnione przesłankami ważnymi, gospodarczymi czy tam polityką zagraniczną, niż kto co robi u siebie na chacie i jakimi słowami
  • Odpowiedz
@AnonimowyGoj: Nie wiem co on tam o Smoleńsku uważa. Wiem, że jest za rozdziałem państwa od Koscioła, przeciwko rzekomemu batożeniu gejów czy jakimkolwiek represjom z tego tytułu, jest za depenalizacją narkotyków, przeciw podnoszeniu podatków w tym akcyzy na alkohol, ostatnio występował przeciw podnoszeniu składek na ZUS, jest przeciwny 500+, krytykował mieszkanie+ jednocześnie krytykując jakąkolwiek inwestycje państwa w gospodarke. Dla mnie wystarczy, żeby mógł mówić nawet o inwazji kosmitów w Smoleńsku.
  • Odpowiedz
@AGS__K: No to dwa pytania dotyczące Brauna, skoro niby wierzy prywatnie i jest wolnościowy;
-zwiazki partnerskie osób homo?
-dostep do eutanazji?
-dostep do in vitro?
-dostep do pigułek dzień po?
-legalizacja surogacji i przysposobienia dzieci przez partnerów
  • Odpowiedz
zwiazki partnerskie osób homo?

-dostep do eutanazji?

-dostep do in vitro?

-dostep do pigułek dzień po?

-legalizacja surogacji i przysposobienia dzieci przez partnerów osób homo?


@Oseghe: Jeśli dla Ciebie to są palące kwestie to sorry ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oseghe: dla Ciebie są to palące kwestie, kwestie mimo wszystko mniejszości społeczeństwa. Dla Brauna ważniejsze są kwestie całości społeczeństwa, kwestie gospodarcze, czy polityki zagranicznej. Stąd zupełnie nie znam jego poglądów na powyższe tematy, poza związkami partnerskimi, który jak każdy rozsądny wolnościowiec nie popiera. Tak zresztą jak i tych hetero. Państwo w ogóle, zdaniem wolnościowców nie powinno interesować się zajmowaniem związkami dwóch ludzi.
Nie wiem jak eutanazja czy pigułki po, obstawiam,
  • Odpowiedz
Braun wolnościowcy ok. Przecież to jest #!$%@? fanatyk religiijny


@tsumazi: rozróżniajcie poglądy gospodarcze od poglądów społeczno-religijnych. Braun choć jest religijną konserwą, to poglądy gospodarcze ma o dziwo wolnościowe..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieszkodnik: gdyby był publicznie wierzący, to byłby reżyserem filmów katolickich, albo domagał się wyższego dofinansowania na Kościół. Wszystko jest kwestią perspektywy, myślę, że jego powitanie nie jest jeszcze powodem do nazywania go fanatykiem. Tym bardziej, że to jest staropolskie powitanie
  • Odpowiedz
myślę, że jego powitanie nie jest jeszcze powodem do nazywania go fanatykiem.


@AGS__K: oczywiście, że nie, szczególnie jeśli w ten sposób wita innych katolików. Jeśli jednak robi to przy powitaniu osób innych niż chrześcijanie, to tak sobie... Wyobrażasz sobie kogoś, kto w Polsce rozpoczynałby by wszystkie swoje wystąpienia od salam alejkum?
A, tutaj fragment z wywiadu w radiu Zet:

Odsyłam Pana do moich programowych wypowiedzi, w których chwała Bogu, po latach nie muszę zmieniać ani litery. To chociażby moje deklaracje publiczne z kampanii prezydenckiej w 2015 roku. Mówiłem tam o sprawach najważniejszych z mojego punktu widzenia, jednym tchem wymieniając np. sprawę konieczności pozyskania broni niekonwencjonalnej dla wojska polskiego i intronizację Chrystusa Króla. Ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieszkodnik: już wyżej wspominałem, że salam alejkum mi nie przeszkadza. Natomiast intronizacja co niby oznacza dla świeckiej części społeczeństwa? Nic
  • Odpowiedz
Natomiast intronizacja co niby oznacza dla świeckiej części społeczeństwa? Nic


@AGS__K: Wiarę w zabobony. A dla polskich muzułmanów? Buddystów? Też nic? Czy mamy w dupie ich wiarę?
  • Odpowiedz