Wpis z mikrobloga

@initraM: ingame to jest to jak skład będzie wyglądał w grze, na style gry(tj. Bardzo defensywny, defensywny etc) mozesz ustawić inna formację, wytyczne etc. Podczas edycji składu wchodzisz w opcje(l2 bodajże), a później we własną taktykę, tam wszystko edytujesz według preferencji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Narilan okeej ale zauwazylem tez ze jak mi dobiera i pokazuje jego sklad to jego zawodnicy sa innych pozycjach niz powinni. Czyli gosc pewnie po gwizdku zmienia formacje no ale czemu to ma sluzyc?? Nie moze od razu poustawiac na dobrych pozycjach?
  • Odpowiedz
@initraM: właśnie nie zawsze można w ten sposób uzyskać pełnego zgrania np. Chcesz mieć Bale albo salaha jako typowego napastnika w formacji 41212, strartujesz w formacji ze skrzydłowymi, a w grze zmieniasz na inną. Jakbys dał od początku Bale na napastnika miałby 7 zgrania. Kwestia numer dwa bardziej istotna, niektóre formacje są lepsze do tworzenia hybryd niź inne, jednakże są niegrywalne w samej grze, dlatego potem zmieniasz formacje ingame na taką
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Narilan ahaa czyli jak w podst. formacji mam Salaha na PS to w in game moge ustawic go na napastnika i bedzie mial wtedy dalej 10 zgrania? To by sie przydalo bo mam go na tym PS i zero pozytku jest z niego
  • Odpowiedz