Wpis z mikrobloga

Testy medyczne w Krakowie przechodził serbski pomocnik Nikola Kuveljić z FK Javor Ivanjica. 22-latek rosły pomocnik (194 cm), na pozyskanie którego liczył trener Artur Skowronek nie wypadł dobrze w badaniach lekarskich i to w opinii obu lekarzy. W tej sytuacji Wisła rezygnuje z planowanego transferu definitywnego piłkarza, gdyż byłoby to dla niej zbyt ryzykowne. "Biała Gwiazda" zaproponowała Javorovi Ivanjicy inne, bardziej bezpieczne dla siebie, rozwiązanie, ale nie wiadomo, czy Serbowie na nie przystaną.

Żródło: Interia Sport

#wislakrakow
  • 7
@Blehndzior Wisła chce zaproponować wypożyczenie z opcją wykupu, ale na ten moment Serbowie nie są zainteresowani takim rozwiązaniem. Upierają się, że zawodnikowi nic nie dolega i zarzucają lekarzom drobiazgowość.
@Blehndzior: Moim zdaniem za piękne by to było żeby taki zawodnik przyszedł do przedostatniego klubu Ekstraklasy, jeszcze ta cała sytuacja w której Partizan go ostatecznie nie wziął. Coś mi tu śmierdziało od początku dlatego nie chciałem się napalać jak większość tylko poczekać na przebieg zdarzeń.
@Walec: a niech go sprawdzają, ja nie mam do Wisły pretensji, patrzę na to całościowo, jako traktowanie człowieka jako produkt. On się zgadza i dostaje za to hajs i fajnie, ja dalej mogę mieć swoje obiekcje :)