Wpis z mikrobloga

Właśnie dziś się dowiedziałem jak wyglądają raty 0% w #mediamarkt. Chcesz raty zero to musisz wykupić dodatkową ich gwarancję jeśli z niej zrezygnujesz to bank który udziela rat dolicza ci ubezpieczenie kredytu. I np. za urządzenie kosztujące 1750 złotych dodatkowa gwarancja to 240 albo 270 złotych (dokładnie nie pamiętam) jeśli nie weźmiesz to ubezpieczenie kredytu coś około 260 złotych. I niby się zgadza bo może za sam produkt faktycznie raty 0%, ale można poczuć że, ktoś chce cie w uja zrobić

#raty
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Desparos: przecież w #!$%@? Cię zrobili a Ty dałeś sobie wmówić, żadne ubezpieczenia i gwarancję nie są obowiązkowe. Pracownicy mają prowizje za wciskanie tego szamba, przez co często próbują oszukać nieświadomych, że coś jest obowiązkowe. A nie jest. Nigdy.

Jak nie chcesz się kłócić z pracownikami to weź raty przez internet - zadzwoni do Ciebie pracownik banku, który zaproponuje Ci dodatkowe ubezpieczenia itd, ale jak powiesz że nie chcesz, to nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Desparos: jeśli gadałeś z nim twarzą w twarz, to pewnie też próbował Ci wcisnąć ubezpieczenie że niby inaczej nie dostaniesz kredytu. Też bzdura - weź raty przez internet i przez telefon nikt Ci nie będzie nic wciskać, bo rozmowy są nagrywane. Miałem w swoim życiu raty już z 5 razy i nigdy nie płaciłem za żadne ubezpieczenie / dodatkowe procenty - zawsze prawdziwe 0%. Aktualnie mam właśnie z Media - płacę
  • Odpowiedz
@Desparos: bzdura. w grudniu kupiłem tv na raty w mm gdzie według promocji trzeba było zakupić dodatkową gwarancję na sprzęt by dostać raty 0. gwarancji nie kupiłem a raty i tak dostałem :)
  • Odpowiedz