Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 243
Ghosting, czemu ci mężczyźni wyświetlają i nie odpisują, biedne kobiety, takie pokrzywdzone, nikogo nigdy nie wystawiły, zawsze każdemu odpisywały, nawet jak nie były zainteresowane to mówiły wprost "dziękuję, ale nie jestem zainteresowana".
Co jest nie tak z mężczyznami???
Kiedy skończy się te dyskyminowanie kobiet, które na portalach randkowych maja o wiele trudniej niż mężczyźni?
#tinder #przegryw #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow
Zimnok - Ghosting, czemu ci mężczyźni wyświetlają i nie odpisują, biedne kobiety, tak...

źródło: comment_TVLNx0HmtM8yZ28gs8J2fIx9pylu9rq0.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Zimnok: Pamiętajcie - kobiety mogą selekcjonowac, ghostować, odrzucać bez słowa czy szarpać cię gdy mają ochotę na kontakt ze względu na jakiś interes (biologiczny czy inny), chłopaki - nie, muszą mieć nerwy ze stali i być orbiterami, a jak odchodzą z plantacji tresowania posłusznych betabankomatów na przyszłość, to są jakieś migtau incele i bue zło, geje i maminsynki.
Panie naprawdę są dobre w manipulacji.
  • Odpowiedz
@Zimnok: XD tylko różowe mają tendencje do "naukozywania" swoich niepowodzeń, nie przyjmują tego jako "swój" problem tylko go globalizują , np. "Olał mnie lub wykorzystał... musi być mizoginem, bo ja przecież taka fajna jestem" U niebieskich jest na odwrót- najpierw obwiniają siebie a dopiero po kilkunastu porażkach zaczynają dostrzegać dane zjawisko
  • Odpowiedz
@Zimnok: kobieta: może odmówić spotykania się/seksu stosując argument NIE bo NIE
mężczyzna robi to samo: nazywamy zjawisko i robimy z niego kolejny przejaw opresyjnego patriarchatu
  • Odpowiedz
@Zimnok: Ociepanie xD Jak zwykle nie bronię tagu #przegryw to tutaj pełne poparcie. Jak laska zlewa to ma być spoko, a jak to samo robi ziomek to hurr durr ghosting? Piękna hipokryzja różowych. Generalnie nie dawanie ŻADNEGO odzewu uważam to zwykłe buractwo (niezależnie od płci). Wiele bab niby takie księżniczki, a zachowuje się menelice bez kultury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz