Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 243
Ghosting, czemu ci mężczyźni wyświetlają i nie odpisują, biedne kobiety, takie pokrzywdzone, nikogo nigdy nie wystawiły, zawsze każdemu odpisywały, nawet jak nie były zainteresowane to mówiły wprost "dziękuję, ale nie jestem zainteresowana".
Co jest nie tak z mężczyznami???
Kiedy skończy się te dyskyminowanie kobiet, które na portalach randkowych maja o wiele trudniej niż mężczyźni?
#tinder #przegryw #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow
Zimnok - Ghosting, czemu ci mężczyźni wyświetlają i nie odpisują, biedne kobiety, tak...

źródło: comment_TVLNx0HmtM8yZ28gs8J2fIx9pylu9rq0.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
@Zimnok: wszyscy stosują ghosting jak znajdą kogoś lepszego od poprzedniej osoby...A oni dorabiaja jakieś teorie xd
  • Odpowiedz
@Zimnok: A jak ty wykazujesz inicjatywę a różowa znika na pare dni to już jest wszystko spoko i dobrze. BO TO WYZWOLONA SAMODZIELNA KOBIETA XD

Bawią mnie niezmiernie takie gierki. Dzieci z przedszkola w ciałach dorosłych osób. Nie potrafią rozmawiać i nie potrafią mówić prawdy.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jestembogaty: czyżby chodziło o zwiększenie dostępności poznawczej spowodowane owym torowaniem? W efekcie czego osoby które czytają artykuły kiedy usłyszą "ghosting" to pierwsza myśli jaka przyjdzie to głowy to - "tak, faceci tak robią, stąd znam ten termin, w końcu już tyle artykułów czytałam o tym że faceci ghostuja"

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz